آئین تجلیل از مددجویان هنرمند زندان ساری

 

آئین تجلیل از ۲۴ مددجوی هنرمند در رشته های تئاتر و نمایش، موسیقی و سرود با حضور پرشور مددجویان و مسئولین زندان ساری برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره زندان ساری، بمنظور بسط و گسترش برنامه های فرهنگی و تربیتی و هنری و همچنین ایجاد انگیزه و ترغیب مددجویان با هدف مشارکت حداکثری در برنامه های فرهنگی طی مراسمی از مددجویان هنرمند فعال درحوزه تئاتر و نمایش تجلیل به عمل آمد.

مدیر اداره زندان ساری بیان کرد، یکی از مهمترین عوامل ایجاد آرامش و ثبات و تحقق اهداف اصلاحی، پرکردن اوقات فراغت در زندانها و تقویت برنامه های فرهنگی وتربیتی است.

وی افزود، اجرای برنامه ها هنری من جمله هنرهای نمایشی و تئاتر بدلیل داشتن لطافت، جذابیت ویژه و همخوانی با ذات و سرشت انسان از تاثیرگذاری بالایی برخوردار است.

داود ابراهیمی” با اشاره به اهمیت این برنامه ها گفت: برنامه های نمایشی و تئاتر باید با مضامین اصلاحی و تربیتی و متناسب با روحیات مددجویان با تنوع و شادابی خاص اجرا گردد.

وی تصریح کرد، پرکردن اوقات فراغت مددجویان یک بخش اهداف زندانهاست، اما تئاتر درمانی و هنر درمانی یک اصل شناخته شده است ، که باید با شناخت و بهره مندی از متخصصین امر به سوی این مقوله گام موثر برداشت.

   ابراهیمی اضافه کرد، فعالیت مستمر گروه های هنری بویژه هنرهای نمایشی و تئاتر، موسیقی و سرود و آموزشهای مرتبط یکی از برنامه ها و اقدامات فرهنگی و هنری زندان ساری محسوب می  شود.

در پایان این مراسم با حضور معاون سلامت، مسئول فرهنگی، رئیس اندرزگاه و مربی هنری زندان  از ۲۴  نفر مددجوی هنرمند با اهداء جوایز قدردانی گردید. /

آئین تجلیل از مددجویان هنرمند در زندان ساری

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*