اعزام زندانیان و خانواده های آنان به زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)

به مناسبت ایام خجسته ماه رجب المرجب، تعداد ۱۸ نفر از زندانیان بابل و ۲۴ نفر از خانواده هایشان به اردوی سیاحتی زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان بابل، علی اکبر جعفرزاده، رئیس زندان شهرستان بابل در مراسم بدرقه زندانیان و خانواده های آنان گفت : زندان بابل در اجرای برنامه های فرهنگی و تربیتی با هدف تقویت بنیان خانواده ها و تعمیق افکار و باورهای دینی و مذهبی ضمن هماهنگی های بعمل آمده با مسئولین قضایی و همکاری و مساعدت انجمن حمایت زندانیان این شهرستان در ایام ماه رجب المرجب ۱۸ نفر از زندانیان رأی باز و خانواده هایشان را به سفر زیارتی هشتمین امام شیعیان حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام اعزام نمود.

وی همچنین بیان داشت: تمام هزینه های این سفر از سوی انجمن حمایت زندانیان شهرستان بابل تأمین شده و مدت رفت و برگشت این سفر ۵ روزه خواهد بود.

در مراسم بدرقه این زائران، سید ایمان حسینی مداح اهل بیت عصمت و طهارت ضمن چاووشی خوانی با قرائت اشعاری در رثای حضرت امام رضا علیه السلام مدیحه سرایی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین رضا محمدیان، مسئول فرهنگی زندان بابل طی سخنانی کوتاه از این زائران خواست تا برای تمامی مسلمین به ویژه خدمتگذاران آنها در این زندان دعای خیر کنند و این فرصت به دست آمده را غنیمت بشمرند و در جوار آستان حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام به عبادت و کسب فیوضات معنوی بپردازند. /

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*