اعطای ۲۷۰۰ کارت هدیه به خانواده زندانیان مازندرانی

 

۲۷۰۰ کارت هدیه از سوی مقام معظم رهبری (دامت برکاته) به ارزش پنج میلیارد و پانصد میلیون ریال بین خانواده زندانیان نیازمند در استان مازندران توزیع شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مازندران، کمکهای مقام معظم رهبری به خانواده های زندانیان با حضور مدیر کل زندانهای استان و روسای زندانهای تابعه توزیع و در اخیتار خانواده های زندانیان قرار گرفت.

مدیرکل زندانهای مازندران در حاشیه دیدار با خانواده های زندانیان گفت: کمک های مومنانه و خیر خواهانه مقام معظم رهبری به خانواده های زندانیان موجب نشاط و دلگرمی خانواده های بی سرپرست شد.

علی استادی بیان داشت، در نخستین روزهای ماه مبارک رمضان بیش از ۲۷۰۰ کارت هدیه به ارزش بیش از پنج میلیارد و پانصد میلیون ریال به خانواده های زندانیان نیازمند اعطاگردید.

وی تصریح کرد، کمکهای مقام معظم رهبری که با مساعدت سازمان بنیاد مستضعفان به استان اختصاص یافت در شهرستانهای مختلف به دست خانواده زندانیان رسید.

استادی اظهارکرد، رسیدگی به وضعیت خانواده های زندانیان یک تکلیف انسانی برای تمام مردم است و مدیران دستگاههای اجرایی، متمولین و خیرین استان هم باید در ماه ضیافت الهی نگاه متفاوتی نسبت به خانواده های زندانیان داشته باشند.

مدیرکل زندانهای مازندران با اشاره به سخنان ائمه اطهار(ع) و بزرگان دین بیان کرد، کمک به انسانهای نیازمند و معسر همواره از سوی امامان و ائمه اطهار (ع) مورد توجه خاص قرار داشت و ما هم باید با تأسی از سیره نورانی اهل البیت (ع) در این امر کوشا باشیم .

وی اضافه کرد، تعداد زیادی از زندانیان به صورت ناخواسته و بدون شناخت دست به کاری می زنند که نتیجه آن در دستگاه قضا جرم محسوب شده و روانه زندان می شوند. این خانواده ها نیاز به کمک و دستگیری دارند و فرزندانشان باید مورد حمایت قرار گیرند./

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*