امام جمعه شهرستان چالوس در جشن گلریزان غرب استان
امام جمعه شهرستان چالوس در جشن گلریزان غرب استان

امام جمعه شهرستان چالوس در جشن گلریزان : انفاق در راه خدا بهترین توشه آخرت است

 

امام جمعه شهرستان چالوس جشن گلریزان را فرصتی دانست تا با انفاق و یاری رساندن به دیگران بهترین توشه آخرت را ذخیره کنیم.

 

“حجت الاسلام راشدی” امام جمعه شهرستان چالوش در مراسم جشن گلریزان غرب استان با اشاره به ویژگی ماه مبارک رمضان گفت: در ماه رمضان خدای بزرگ این توفیق را به انسانها داد تا بیشتر به هم توجه کنند.

وی افزود، در آیات و روایات دینی ماه به افطاری دادن ، توجه به نیازمندان ، کمک به دیگران و یاری رساندن به افراد گرفتار تأکید و توصیه شده است .

وی اضافه کرد، در این ماه پر خیر برکت افراد در فرازهای ادعیه ماه رمضان به تمام انسانها توجه دارند و همه برای همدیگر دعا می کنند و این فضیلت بزرگی است .

امام جمعه شهرستان چالوس حضور در این جمع و فضای معنوی را لطف خدا دانست تا اینکه ما بتوانیم با کمک به افراد بی بضاعت جامعه و انسانهای گرفتار و معسر به توشه ای برسیم .

“حجت الاسلام راشدی” بخشش و انفاق در راه خدا را بزرگترین توشه انسانها خواند که مورد لطف و عنایت ایزد منان قرار خواهند گرفت و جشن گلریزان فرصتی مناسب برای کمک به خودمان است.

وی بیان کرد، ما همواره از خداوند بزرگ طلب همه خیرات را داریم ولازمه بهره مندی از تمام فضائل خداوند این است که در این جا و در این دنیا ما کار بزرگ انجام بدهیم تا مقبول درگاه خداوند قرار گیرد.

امام جمعه چالوس ابراز امیدواری کرد، با لطف و عنایت خیرین و نیکوکاران غرب استان مازندران زمینه برای نجات خانواده های گرفتار و آزادی زندانیان محبوس در زندان فراهم شود و انتظار برای فرزندان بی گناه زندانیان به سر آید./

امام جمعه شهرستان چالوس در جشن گلریزان غرب استان

امام جمعه شهرستان چالوس در جشن گلریزان غرب استان

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*