امام جمعه موقت شهرستان بهشهر: انسان با تامل وتفکر در عمل به سعادت می رسد

امام جمعه موقت شهرستان بهشهردر جمع مددجویان زندان: انسان با تامل وتفکر در عمل به سعادت می رسد

حجه الاسلام سید عسگری هاشمی نسب تنها راه  سعادت انسان را تعقل وتأمل نسبت به هر عملی دانست که در زندگی خود انجام می دهد تا از نفوذ شیطان در امان باشد.

 

امام جمعه موقت بهشهر در جمع مددجویان و پرسنل زندان گفت: تمام تلاش پیامبران علی الخصوص پیامبر اکرم اسلام (ص) وامامان معصوم (ع) ایجاد آرامش وآسایش برای بشریت بود و تنها راه نجات انسان و بشریت را تمسک به ذات اقدس الهی و فرامین پیامبران و فرستادگان الهی دانست که جامع ترین برنامه سعادت و سلامت انسان را حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) برای بشریت به ارمغان آوردند.

امام جمعه موقت بهشهر در ادامه سخنانش بیان کرد، انسانهای مومن ودارای علم که سعی در اجرای طرح و برنامه در زندگی خود هستند همواره باید مواظب باشند که تحت نفوذ شیطان قرار نگیرند و با افکار و اندیشه های خود بجای سعادت جامعه زمینه انحراف را برای دیگران فراهم ننمایند.

وی تأکید کرد، تنها راه سعادت انسان تعقل وتامل نسبت به هر عملی است که در زندگی خود انجام می دهد، زیرا انسان اگر قبل از انجام عملی به عاقبت کار خویش بیندیشد کمتر در معرض خطا وگناه وانحراف قرار میگیرد. وی همچنین همگان را به استفاده از فرصت قرار گرفتن در این مکان برای تعقل و اندیشیدن نسبت به خود وگذشته خود وتصمیم مناسب برای آینده خود فراخواند تا راه مناسب وصحیح را یافته و به خود بیایند.

در ادامه مداحان اهل بیت(ع) در رثای رسول اکرم(ص) وسبطین گرامی اش امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا(ع) به نوحه سرایی و مداحی پرداختند که حال و هوای خاصی به مراسم بخشید ./

 

Picture1

Picture2

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*