اهداء کمک هزینه معیشتی و سبد کالا به خانواده زندانیان نیازمند شهرستان بابل

 

“حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل ملاکریمی،”دادستان شهرستان بابل در معیت”علی اکبر جعفرزاده” رئیس زندان و “محمد علی بابازاده”مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان این شهرستان در آستانه ایام ماه مبارک رمضان با خانواده تعدادی از زندانیان نیازمند دیدار کردند.

 

در این دیدار دادستان شهرستان بابل ضمن آرزوی شفای عاجل برای همه بیماران به ویژه مبتلایان به بیماری کووید نوزده به خانواده زندانیان سفارش کرد تا در زمینه تغییر رفتار و اخلاق زندانیان تمام تلاش خود را به کار گیرند.

وی افزود، دستگاه های مسئول ، هر کدام مشغول انجام وظایف خود نسبت به زندانیان هستند. در این میان زندان نیز با برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی سعی در تغییر اخلاق و رفتار زندانیان دارد، لکن از نظر ما بیشترین تأثیر را بر روی زندانیان، خانواده آنها دارند .

دادستان بابل اظهار داشت: ما انتظار داریم، زمانی که زندانی با استفاده از تسهیلات قضایی به خانه مراجعه می کند، خانواده به ویژه همسر او از وی بخواهند تا در رویه زندگی خود تغییر ایجاد کرده و به فکر خانواده و فرزندان خود باشد.

حجت الاسلام ملاکریمی همچنین ضمن تشکر از فعالیت های انجمن حمایت زندانیان شهرستان بابل گفت: کمک هایی که در قالب سبد کالا یا کارت هدیه تقدیم شما می شود قطعاً پاسخ گوی تمام نیازهای شما نیست لکن دست اندرکاران تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا آنچه که به شما تعلق می گیرد به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند.

در این دیدارها به هر خانواده ای مبلغ ۶ میلیون ریال در قالب کارت هدیه و سبد کالا به ارزش ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال اهدا شد./

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*