اهداء ۱۰۰ سبد کالا به خانواده زندانی نیازمند در شهرستان بابل

 

علی اکبر جعفرزاده، رئیس اداره زندان شهرستان بابل در همین راستا گفت: در ایام ماه مبارک رمضان و همانند سالهای گذشته و حسب وظیفه ذاتی انجمن حمایت، در اولین مرحله از امدادرسانی به ۱۰۰ خانواده زندانیان بی بضاعت سبد کالا به ارزش ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به هر نفر اهدا شد.

وی تصریح کرد، این بسته حمایتی شامل اقلامی نظیر مرغ، برنج، ماکارونی، چای، سیب زمینی، آرد برنج، قند، مایع ظرفشویی، روغن، رب گوجه فرنگی، سویا و نیز اقلام بهداشتی شامل ماسک، دستکش و مایع ضد عفونی کننده بود.

جعفرزاده همچنین به برنامه های انجمن حمایت زندانیان این شهرستان در سال های گذشته اشاره کرد و گفت:  برگزاری جشن حمایت و نیکوکاری و ضیافت افطار زندانیان نیازمند با خانواده از برنامه های ثابت در ماه مبارک رمضان سال های گذشته بود که به دلیل شرایط موجود و شیوع ویروس کرونا علی رغم آمادگی های لازم بر اساس تصمیمات بهداشتی جهت مبارزه با ویروس کرونا در سالجاری برگزار نمی شود.

وی همچنین خاطر نشان کرد، این تنها اقدام انجمن حمایت زندانیان بابل در ماه مبارک رمضان نیست و اعطای سبد کالا به خانواده های نیازمند زندانیان همچنان ادامه خواهد داشت که در روزهای آتی اطلاع رسانی خواهیم کرد./

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*