بازدید دادستان نظامی استان مازندران از زندان ساری

به گزارش روابط عمومی زندان ساری، دادستان نظامی سازمان قضایی نیروهای مسلح استان درمعیت قلی پورمعاون دادستان وحسینی کارشناس عفو بخشودگی درجهت تسریع و تسهیل در رسیدگی به پرونده ها و اجرای احکام صادره  از زندان ساری بازدید نمود.

دادستان نظامی استان وهیات همراه پس از بازدید عمومی از زندان با حضور در بندها بصورت چهره به چهره با مددجویان دیدار وگفتگو و به خواسته هایشان پاسخ دادند.

رحیمی در گفتگو با مددجویان گفت : مهمترین وکامل ترین عامل ایجاد نظم وثبات درجامعه قانون و پایبندی افراد جامعه به آن است و در مقابل منشاء غالب ناهنجاری ها و بزهکاریها، قانون گریزی وعدول از قوانین ومقررات درهر سطح و موقعیتی است .

وی افزود، شهروندان جامعه از هر قشر وسطحی باید پایبندی کامل به قوانین و اهتمام لازم در اجرای آن را داشته باشند، ولیکن  برای شما که در لباس مقدس نظامی و مجریان ومحافظان نظم وقانون ومقررات هستید، از اهمیت دوچندانی برخوردار می باشد .

رحیمی با اشاره به تقدس لباس نظامی بیان کرد، مردم جامعه شما را در لباس مقدس نظامی  به عنوان الگوها و نمادهای نظم و قانون ومقررات می شناسند و شما هم  باید با نهایت مراقبت و توجه به وظایف وحفظ جایگاه نظامی خود همت گمارید./

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*