بازدید مدیرکل زندانهای استان مازندران از کانون اصلاح و تربیت

مدیرکل زندانهای استان مازندران از کانون اصلاح و تربیت ساری بازدید و در جریان مجموعه اقدامات و برنامه های این مرکز تأمینی و تربیتی قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مازندران، “علی استادی” مدیرکل زندانهای استان به همراه طالبی رئیس اداره پشتیبانی و امورکارکنان از کانون اصلاح و تربیت بازدید کرد.

مدیرکل زندانهای مازندران ضمن حضور در تمام خوابگاه ها گفتگوی چهره به چهره و صمیمانه با مددجویان جوان داشت.

وی در این گفتگو بر تأمل و تفکر در انجام کارها و الگو برداری از انسانهای وارسته و موفق به ویژه ائمه معصومین (سلام الله علیها) تأکید و استمرار این روش را موجب کسب فضائل اخلاقی و آینده بهتر دانست.

علی استادی بیان کرد، تقویت دوره های آموزش کاربردی به ویژه برگزاری آموزش مقاطع مختلف تحصیلی در کانون اصلاح و تربیت در اولویت است.

مدیرکل زندانهای استان مازندران تصریح کرد، مددجویان نوجوان به علت غفلت و عدم شناخت مرتکب جرم شده اند، باید مورد حمایت قرار گیرند تا به مسیر درست زندگی برگردند.

وی بی توجهی خانواده ها و عدم مسئولیت پذیری و هدایت نادرست فرزندان را منشاء بروز ناهنجاریها در جامعه عنوان نمود و گفت: ما به عنوان متولیان عرصه اصلاح و تربیت مسئولیت خطیری در بازگشت سرافرازانه آنان به جامعه داریم و کانون اصلاح و تربیت با تبعیت از برنامه های راهبردی و عملیاتی باید زمینه هدایت زندانیان جوان و نوجوان را فراهم سازد.

انتهای پیام/

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*