با حضور مدیرکل زندانهای استان مازندران کارت هدیه کمکهای معیشتی به خانواده زندانیان اهداء گردید

مدیرکل زندانهای استان مازندران به همراه رئیس زندان ساری، و رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای استان هدیه مقام معظم رهبری و بنیاد مستضعفان را به خانواده زندانیان اهداء کرد.

در این دیدار مدیرکل زندان های استان ضمن گفتگو و استماع درد دل خانواده مددجویان، بر پیگیری و مساعدت در رفع مشکلات خانواده ها تأکید نمود.

علی استادی در همین خصوص گفت: بیش از دو هزار کارت هدیه به ارزش بالغ بر پنج میلیارد ریال با عنایت ویژه مقام معظم رهبری از سوی بنیاد مستضعفان کشور به زندانیان استان مازندران اختصاص داده شد .

مدیرکل زندانهای استان مازندران اظهار کرد، با زندانی شدن سرپرست خانوار دیگر اعضای این خانواده با مشکلات متعددی مواجه خواهند شد و مشکل اقتصادی یکی از دغدغه های آنهاست.

وی تأکید کرد، رسیدگی به وضعیت خانواده های زندانیان وظیفه انسانی همه ماست و باید آنها را آنها از گزند آسیبهای اجتماعی دور نگه داریم .

استادی گفت: انجمن حمایت از زندانیان و دیگر نهادهای حمایتی استان باید با تلاش مضاعف بیش از پیش به کمک و یاری خانواده های زندانیان بشتابند.

مدیرکل زندانهای مازندران جلب رضایت شاکیان، معرفی خانواده ها به سایر نهادهای حمایتی با هدف کاهش جمعیت کیفری و بهبود وضعیت معیشتی خانواده ها را از اولویت برنامه های زندانها عنوان کرد.

همچنین در خاتمه مدیرکل زندانهای استان مازندران و هیئت همراه با حضور در گلزار شهداء روستا با شهدای جنگ تحمیلی و شهداء مدافعین حرم با ذکر صلوات برمحمد و آل محمد و قرائت فاتحه یادشان را گرامی داشتند./

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*