پخش ویژه برنامه «ضیافت نور» از سیمای زندان ساری

 

در راستای اجرای سیاستها و دستورالعملهای سازمانی و تحقق حداکثری اهداف و برنامه های ابلاغی و پیشگیری از خلاء در انجام برنامه های فرهنگی در زندانها با توجه به شیوع ویروس کرونا و تقویت برنامه های صدا و سیما برنامه ضیافت نور در زندان ساری پخش شد.

مسئول فرهنگی زندان ساری در همین راستا اظهارکرد،  ا جرای برنامه های فرهنگی وتربیتی با هدف تحقق اهداف اصلاحی وتربیتی، ایجاد نشاط و شادابی نزد مددجویان یکی از دغدغه های ماست و تلاش شد تا با هدف غنی سازی اوقات فراقت زندانیان روزانه ازطریق شبکه مدار بسته واختصاصی زندان تحت عنوان شبکه رجاء برنامه ای ویژه پخش شود.

وی افزود، با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و لزوم بهره مندی حداکثری از فیوضات این ماه عزیز و اهمیت ویژه آن برای مددجویان وازطرفی با توجه به محدودیت اجرای برنامه ها و فرائض دینی ماه مبارک رمضان بصورت جمعی، برنامه ضیافت نور با پخش قرائت آیات قرآن کریم ، ادعیه و فیلم های متنوع و سرگرم کننده به راحتی در دسترس زندانیان قرار دارد.

وی اضافه کرد، این شبکه اختصاصی با بهره مندی از توانایی های همکاران در حوزه بهداشت و سلامت، مددکاران اجتماعی، رواشناسان،  واعظان و میبلغین فرهنگی و رئیس زندان وظیفه هدایت و حمایت از مددجویان را به عهده دارد . /

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*