برگزاری اردوی فرهنگی وتفریحی به مناسبت روز جوان

 

به میمنت ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان یک نوبت  اردوی فرهنگی و تفریحی ویژه سربازان وظیفه زندان ساری با حضور رئیس و تعدادی پرسنل برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی زندان ساری به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان پس از اجرای صبگاه مشترک در زندان تمام سربازان به همراه تعدادی ازکارکنان به اردوی چند ساعته اعزام شدند.

داود ابراهیمی رئیس زندان شهرستان ساری در صبحگاه مشترک با تبریک ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ص )،جوان غیور صحرای کربلا گفت:  یکی از مهمترین پایه ها و اقتدار و استحکام هر کشوری به اقتدار عظمت و صلابت نیروی نظامی و دفاعی آن کشور است.

وی افزود، جوانان برومند این مرز و بوم با غیرت و تعهد و دلاوری و تأسی و الگو برداری از سالار شهیدان کربلا ویاران گرانقدرش من جمله دفاع  غیورانه حضرت علی اکبر(ع)از حریم ولایت وامامت  در حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی ایران همت می گمارند .

ابراهیمی وظیفه کارکنان و سربازان را ارائه خدمات مطلوب به ارباب رجوع و حفظ حقوق شهروندی و کرامت انسانی زندانیان دانست و رعایت نظم و انضباط و برقراری امنیت و آسایش در زندان را از مهمترین وظایف شغلی برشمرد.

درادامه سربازان وظیفه به همراه مسئولین و تعدادی از پرسنل زندان بصورت منسجم درغالب اردوی فرهنگی ، ورزشی وتفریحی چند ساعته به فضای ورزشی اطراف زندان اعزام شدند.

این اردو که به مناسبت روز جوان برای سربازان وظیفه تدارک دیده شده بود، در یک فضای بسیار زیبا و با اجرای چند برنامه شاد و مفرح از جمله مسابقه طناب کشی  و دو میدانی بین کارکنان و سربازان وظیفه برگزار شد.  

در پایان پس از صرف صبحانه با روحیه پرنشاط و شاداب و ابراز رضایتمندی کامل جهت انجام امورات اداری به محل کار بازگشتند./

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*