مراسم عید غدیر خم در زندان ساری
مراسم عید غدیر خم در زندان ساری

برگزاری مراسم ویژه عید سعید غدیرخم در زندان بهشهر

 

مراسم گرامیداشت دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیرخم در مجتمع امام علی (ع) با حضور دادستان شهرستان نکا و کارکنان و مددجویان زندان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی زندان بهشهر، حجت السلام والمسلمین ملا کرمی دادستان نکا  به عنوان سخنران این مراسم طی سخنانی ضمن گرامیداشت این ایام ، عید قربان و عید سعید غدیر خم  را به همه تبریک گفت.

وی افزود، امام علی (ع)  انسان کاملی است که تمام دشمنانش از نظر خلق و خوی، عمل ، رفتار و عدالت او را تحسین کردند و جلوه ی بندگی در تمام زندگی آن حضرت آشکار بود.

 ملاکرمی بیان کرد، اگر می خواهیم رستگار باشیم باید از رفتار و گفتار این امام همام الگو بگیریم و به آن عمل کنیم .

 وی اضافه کرد، نهج البلاغه بهترین نقشه راه زندگی انسانها است که از امام علی (ع) به یاد گار مانده و با مطالعه اش می فهمیم چگونه خودمان زندگی کنیم و چگونه بر مردم حکومت داری کنیم و در واقع درک نهج البلاغه تجدید عهد و پیمان با پیامبران الهی و امامان است .

وی با اشاره به تقارن هفته دولت با دهه امامت و ولایت بیان کرد، حکومت علی(ع) باید چراغ راه و الگوی دولت اسلامی ما می باشد و شهیدان رجایی و باهنر در این حکومت اسلامی نام نیک از خود بجاگذاشتن و الگوی آن ها عدالت جویی و عدالت خواهی بود.

دادستان شهرستان نکا اظهارداشت، شهید رجایی در مقابل ظالمین، متکبرین، مستکبرین و فرصت طلب ها محکم و قوی بود اما در مقابل مظلوم، حق و عدالت متواضع بود.

  در پایان به بیست نفر کسانی که در مسابقات فرهنگی شرکت نموده و یا سید بودند، جوایزی اهدا و سپس تمام حضار با شیرینی و تنقلات  پذیرایی شدند. /

مراسم عید غدیر خم در زندان ساری

مراسم عید غدیر خم در زندان ساری

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*