بزرگداشت مقام معلم
بزرگداشت مقام معلم

بزرگداشت مقام معلم با تجلیل از معلمان و مربیان آموزشی زندان ساری

به مناسبت گرامیداشت هفته معلم در زندان ساری طی مراسمی از مقام ۱۲ معلم و مربی آموزشی تقدیر به عمل آمد.

 

به گزارش روابط عمومی زندان ساری، بمناسنت هفته معلم وگرامیداشت یاد وخاطره استاد شهید مرتضی مطهری از معلمان نهضت سوادآموزی و آموزش وپرورش و مربیان آموزشی زندان با اهداء هدایایی قدردانی گردید.

زندان ساری با برگزاری دو برنامه جداگانه در بندهای مردان و زنان از مقام ۱۲ نفر از معلمین و مربیان آموزشی زندان با تقدیم هدایایی به رسم یادبود، قدردانی کرد.

داود ابراهیمی رئیس زندان ساری در این مراسم طی سخنانی بیان کرد، یکی از مهمترین عوامل کجروی و ارتکاب جرم و بزهکاری در جامعه فقر فرهنگی، بی سوادی و عدم تسلط افراد بر مهارتهای ضروری زندگی است.

وی افزود، افرادی که از سواد کمتری برخودار هستند، بیشتر در معرض خطر آسیب های اجتماعی قرار دارند و الحمدالله این فرصت در زندانها فراهم است تا زندانیان کم سواد و بی سواد بتوانند در زندان ادامه تحصیل دهند.

رئیس زندان ساری کم سوادی و بی سوادی، افزایش معلومات علمی ، فرهنگی، دانش شغلی و مهارتهای زندگی را از جمله مقوله های مهم آموزشی و دغدغه های زندان برشمرد.  

 وی اجرای برنامه های آموزشی در حوزه آموزش و پرورش، نهضت سوادآموزی، فنی وحرفه ای، مهارتهای اساسی زندگی، دینی، مذهبی و قرآنی را از جمله فعالیتهای زندان عنوان کرد .

ابراهیمی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید گرانقدر استاد مرتضی مطهری و هفته گرامیداشت معلم از مقام معلمان زندان و مربیان آموزشی قدردانی نمود. /

بزرگداشت مقام معلم

بزرگداشت مقام معلم در زندان ساری

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*