بزودی کارگاه تولید پوشاک با همکاری نساجی مازندران در ندامتگاه محکومین مواد مخدر راه اندازی خواهد شد

 

رئیس ندامتگاه محکومین مواد مخدر استان مازندران از راه اندازی یک کارگاه تولید البسه و پوشاک با کمک نساجی مازندران در ندامتگاه استان خبر داد.

 

علیرضا داداشی بیان کرد، مهندس فرشباف مدیرعامل نساجی مازندران و هاشمیان رئیس بنیاد تعاون استان از محل ایجاد کارگاه تولیدی البسه و پوشاک بازدید کردند.

داداشی در دیدار با مدیرعامل نساجی مازندران ضمن تقدیر از اقدام خیرخواهانه و خداپسندانه وی گفت: با راه اندازی کارگاه تولیدی و ارائه آموزشهای لازم زندانیان زیادی می توانند در این مرکز به اشتغال روی بیاورند و هزینه های معیشتی خانواده خویش را فراهم کنند.

وی افزود، رونق اشتغال و کسب مهارت زندانیان موجب بازگشت شرفتمندانه آنان به جامعه شده و زمینه کاهش جمعیت کیفری را مهیا خواهد ساخت.

رئیس ندامتگاه بیان کرد ، این اتفاق نه تنها موجب افزایش خودباوری در نزد زندانیان می شود، بلکه  باعث ایجاد آرامش و تحکیک بنیاد خانواده می گردد.

مهندس فرشباف مدیرعامل نساجی مازندران با اعلام رضایت از سوله ایجاد شده و محل راه اندازی کارگاه تولیدی قول مساعد داد تا با بررسی امکانات و تجهیزات زمینه همکاری های بیشتر فراهم گردد.

مدیرعامل کارخانه نساجی مازندران تصریح کرد، شروع فعالیت در این مرکز با ۲۰۰ دستگاه چرخ خیاطی خواهد بود و در ادامه حسب نیاز شرایط را بهبود خواهیم بخشید./

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*