تجلیل از مقام زن
تجلیل از مقام زن

تقدیر از کارکنان زن ندامتگاه محکومین مواد مخدر استان مازندران

به مناسبت میلاد دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) از مقام کارکنان زن ندامتگاه محکومین مواد مخدر استان تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مازندران، داداشی رئیس ندامتگاه محکومین مواد مخدر استان طی گزارشی بیان کرد، به مناسبت گرامیداشت سالروز ولادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه (س) و روز زن از مقام کارکنان زن ندامتگاه محکومین مواد مخدر استان تقدیر به عمل آمد.

علیرضا داداشی افزود، علاوه بر آذین بندی و فضا سازی مناسب در این ایام، مراسم جشنی به صورت مستقل در بندهای مختلف زندان برگزار شد و زندانیان هم نقش مهمی در اجرای برنامه های فرهنگی و تربیتی و هنری داشتند.

رئیس ندامتگاه محکومین مواد مخدر افزود، برگزاری سه مراسم و ایراد سخنرانی مسئولین فرهنگی پیرامون مقام شامخ زن و جایگاه مقام زن در دین اسلام و  تجلیل و تقدیر از مقام کارکنان زن شاغل در ندامتگاه را به عنوان یکی از مهمترین برنامه ها خواند .

وی همچنین دیگر برنامه های اجرا شده به همین مناسبت را اجرای سرود توسط گروه آل طاها، برگزاری مسابقات ورزشی در رشته های والیبال و دارت ، پخش فیلمهای سینمایی در نمازخانه بندها و پذیرایی با شیرینی و شکلات از تمام کارکنان، سربازان وظیفه و مددجویان نام برد .

داداشی بیان کرد، به مناسبت ایام ولادت حضرت فاطمه (س) در اعطای تسهیلات رفاهی به زندانیان و خانواده ها من جمله ملاقات حضور همکاری مناسبی صورت پذیرفت./

تجلیل از مقام زن

تجلیل از مقام زن

تجلیل از مقام زن

تجلیل از مقام زن

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*