جشن طلوع فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در زندان آمل

 

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان آمل، به مناسبت طلوع فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مراسمی در روز تاریخی بازگشت حضرت امام خمینی (ره) به میهن و آغاز دهه فجر به همراه نواختن زنگ انقلاب در زندان آمل برگزار شد.

حجت السلام علی اکبر شاکری مسئول فرهنگی زندان آمل ضمن عرض تبریک به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر، در سخنانی به نقش پررنگ شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی در پاسداشت این سرمایه گرانبهای معنوی انقلاب اشاره و هدایتگری و رهبری حضرت امام خمینی (ره) را رمز پیروزی انقلاب دانست.

شاکری یادآور شد، ملت ایران، رهبر بزرگ خویش را شناخت و او را برگزید و در این راه ثابت‌قدم ماند و امروز تمام عزت و افتخار ما مرهون همین شناخت و وفاداری است.

وی تصریح کرد، هیچکس به اندازه امام(ره)در احیای شرافت، عزت و احیای احکام اسلام حق ندارد. هویت، شرافت، عزت، مقاومت و حرکت در صراط مستقیم دستاورد امام(ره) بود و امام با خودش استقلال، آزادی و عظمت و بندگی خالص خدا را برای ما به ارمغان آورد؛ ایشان راه عظیمی را برای ایران و دنیا ترسیم کرد و امروز من و شما وارث همان انقلابیم و این حکومت یادگار آن بزرگ مرد تاریخ است.

در ادامه حجت السلام سید حسین حسینی کارشناس فرهنگی زندان بیان کرد، انقلاب اسلامی ایران متکی به معنویت است و ماه بهمن، ماه بازگشت به نور است .

وی در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد، ورود امام به کشور در سال ۵۷، آغاز طلوع مجدد اسلام و غروب تدریجی استکبار و زوال کفر است، ورود امام(ره) طلوع آزادی و بیداری امت اسلام، طلوع ارزش‌های متعالی است.

وی اضافه کرد، ما امروز در آغاز رویارویی جدید با دنیای استکبار قرار داریم، در چنین روزی ملت ایران کمر استکبار داخلی را شکستند و در دوران دفاع مقدس در برابر جنگ سخت استکبار، با همه قوا به پیروزی رسیدند و امروز استکبار جنگ نرمی را با ایجاد فشار اقتصادی آغاز کرده است ولی ما امروز با همان رویکرد در کنار امام خویش می‌ایستیم و باید با تمسک به اصول حیاتبخش اسلام و استفاده از تمام ظرفیت علمی و تخصصی و رهنمود‌های مقام معظم رهبری، راه را برای رسیدن به قدرت بزرگ اقتصادی هموار کنیم.

حسینی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه تا زمانی که پیوند بین امام و امت وجود داشته باشد، همه استکبار هم اگر جمع شوند، توان مقابله با انقلاب را ندارند، گفت: تا زمانی که ملت ایران به انقلاب وفادارند و وحدت پیشه می‌کنند، دشمن ناامید است.

وی در پایان با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: حضور در همه صحنه‌ها بیمه کننده انقلاب بوده و خواهد بود و حضور با شکوه ملت در ۲۲ بهمن سال ۹۸ و در انتخابات آینده بار دیگر کشور را بیمه خواهد کرد./

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*