جشن میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) در زندان بابل

 

جشن ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان ویژه سربازان وظیفه در اداره زندان شهرستان بابل برگزار شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین مهدی قلی نیا، در آغاز این مراسم اعیاد شعبانیه به ویژه سالروز ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام  و روز جوان را تبریک گفت .

وی پیرامون اخلاق، شجاعت و رشادت آن بزرگوار سخنان مبسوطی ارائه و تأکید کرد جوانان باید حضرت علی اکبر(ع) را در مسیر زندگی خویش الگو قرار دهند.

وی بیان کرد، بندگی خدا، اطاعت از ولی زمان، شجاعت، رشادت در طریق حق و فدا کردن جان در راه خداوند از بارزترین ویژگی های این امامزاده واجب التعظیم است .

مولودی خوانی برادر سجاد رمضان نژاد، اجرای موسیقی محلی مازندرانی توسط گروه هنری دلنوازان و پذیرایی از دیگر بخش های این مراسم بود.

در این مراسم از سربازان وظیفه میلاد حاتمیان، عارف تیربندپی و سهیل شکاری به عنوان سربازان ساعی که در زمینه های مختلف فرهنگی، هنری، ورزشی، اخلاقی و نظامی از خود تلاش و شایستگی مطلوبی نشان دادند با اهداء جوایز تقدیر شد.

سید سیف الله هاشمی، فرمانده یگان حفاظت اداره زندان شهرستان بابل در حاشیه این مراسم گفت: به مناسبت اعیاد شعبانیه به ۱۱ نفر از سربازانی که نام آنها حسین، ابوالفضل یا سجاد است مدت ۲۴ ساعت مرخصی تشویقی اعطاء می شود.

وی همچنین اضافه کرد: به همین مناسبت یک دوره مسابقه طناب کشی ویژه سربازان وظیفه با حضور ۲۸ نفر در قالب ۴ تیم ۷ نفره برگزار شد که به اعضاء گروه برنده ۴۸ ساعت مرخصی تشویقی اعطاء خواهد شد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*