جشن میلاد حضرت زینب (س)
جشن میلاد حضرت زینب (س)

جشن ولادت باسعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار در بند نسوان زندان ساری

 

درروز ولادت باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار ضمن فضاسازی و فراهم نمودن مقدمات لازم جشن باشکوهی به همراه تقدیر از پرستاران زندان در بند نسوان زندان ساری برگزار شد.

 

حجت الاسلام رضائیان کارشناس فرهنگی زندان ساری درسخنانی ضمن تشریح جایگاه و فضائل و سجایای اخلاقی آنحضرت وجود مبارکشان را یکی از بزرگترین الگوهای فکری، رفتاری و اخلاقی برای همه زنان بویژه زنان مسلمان دانست .

وی افزود : همه ما درطول زندگی و در مجالس و محافل از عظمت و بزرگی این بانوی عظیم الشأن  بویژه در رسالت و حادثه کربلا آگاهیم و با کمی تفکر و بررسی ابعاد وجودی حضرت زینب (س) متوجه خواهیم شد، آنچه سبب شد تا ایشان به این درجه و عظمت نائل گردند، چیزی جزء ایمان راسخ وتوکل به خداوند متعال نبود.

حجت الاسلام رضائیان بیان کرد، انسان می تواند با دلی آکنده از امید به پروردگار بدون هیچ ترس و واهمه ای تن به هر سختی و حادثه ایی بسپارد و با استواری ندای مارعیت الا جمیلا سردهد .

دیگر برنامه های مهم این مراسم مولودی خوانی، نمایش طنز بود و در نهایت با اهداء جوایزی از سرکار خانم هاشمیان پرستار بند نسوان زندان و ۱۵ نفر از مددجویان زن شرکت کننده در برنامه ها و مسابقات فرهنگی و ورزشی با اهداء جوایز تقدیر و قدردانی گردید. /

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*