جشن ولادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در زندان آمل برگزار شد

 

به گزارش مسئول روابط عمومی اداره زندان شهرستان آمل، به مناسبت دهه کرامت و میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) جشن باشکوهی با حضور مسئول و کارشناس فرهنگی،کارکنان و مددجویان در زندان آمل برگزارشد.

حجت الاسلام علی اکبر شاکری مسئول فرهنگی زندان آمل ضمن تبریک ایام، این دهه را فرصتی برای خود سازی و زمینه ای برای بازگشت سعادتمندانه مددجویان به جامعه بیان کرد.

شاکری همچنان از فضایل و کرامات اهل بیت بخصوص امام رضا(ع) و حضرت معصومه(ع) گفت و از مددجویان خواست سیره اهل بیت (ع) را اسوه و سرمشق زندگی خودشان قرار بدهند تا به کمک و یاری خداوند زندگی سالم را در بازگشت به جامعه داشته باشند.

در ادامه این آئین معنوی حجت الاسلام سیدحسین حسینی کارشناس فرهنگی زندان آمل با بیان احادیث و روایاتی از آن امام همام خطاب به زندانیان گفت: هرکسی در مسیر ناصواب گام بردارد به ضلالت کشانده خواهد شد و بهترین راه به سوی هدایت و راه حق، توسل به ائمه معصومین علیهم السلام است.

وی افزود، همه ما باید قدر نعمات خداوندی به خصوص نعمت آزادی را بدانیم که اگر غیر از این باشد لایق اسارتیم.

حسینی در ادامه بیان کرد، می توانیم با تاسی گرفتن از زندگانی اهل البیت علیهم السلام و با الگو پذیری از زندگی آن بزرگواران خود را به خدا نزدیک ساخته و در بازسازی، تربیت صحیح و رشد خود اهتمام ورزیم./

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*