جلسه آموزشی پیشگیری از آسیبهای اجتماعی
جلسه آموزشی پیشگیری از آسیبهای اجتماعی

جلسه آموزشی پیشگیری از آسیبهای اجتماعی ویژه کارکنان زندان بهشهر

اولین جلسه ی آموزشی مبارزه با آسیبهای اجتماعی و پیشگیری از آن با حضور فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بهشهر و مشارکت کلیه کارکنان ستادی و شیفتی زندان بهشهر برگزارگردید.

 

سرهنگ شجاعی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بهشهر با اشاره به سخنان گرانبهای پیامبر اکرم (ص) که فرمودند؛« ما دو نعمت بزرگ سلامت و امنیت را در میان شما قرار دادیم » گفت: زندان بعنوان نهادی موثر در راستای تحقق امنیت واقعی جامعه فعالیت می کند و همکاران نیروی انتظامی هم در عرصه ای سخت و طاقت فرسا امور زندانبانی فعال بوده و هستند.

وی افزود، پس از ۸ سال دفاع مقدس و عدم تسخیر کشور توسط دشمن، بیگانگان با برنامه ریزی منسجم از حربه های مختلفی جهت ضربه زدن و سرنگونی ایران عزیزمان استفاده می نمایند که اهم آن عبارت است ازترویج و تبلیغ اعتیاد به مواد مخدر در بین نوجوانان، جوانان،دانشگاهیان، مادران و از بین بردن تفکرات اصولی و صحیح و هوشیاری ، زمینه ساز ناهنجاریهای فراوانی شده اند .

سرهنگ شجاعی تصریح کرد، اختلال در فضای مجازی و تخریب ارزشها و تفکرات و اصول اولیه اعتقادی و تربیتی سهل تر از میدان های دیگر تا حدودی موفق عمل نموده است.

وی افزود، برابر نظر سنجی موسسات معتبر، آمریکاییها ۱۲درصد از تلگرام استفاده می کنند، اما در ایران ۸۲ درصد از فضای مجازی استفاده کرده و دشمنان ساعاتهای استراحت را در قالب فضای رایگان در اختیار جوانان قرار می دهند تا انرژی و نیرو را از آنان سلب کنند.

در ادامه وی در زمینه انجام وظایف محوله و اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی در زندانها، حراست و نگهبانی ، اعزام و بدرقه و نحوه مقابله با اغتشاش و شورش سخنانی مبسوطی ایراد کرد که جنبه آموزشی و پیشگیری داشته است./

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*