جلسه هماهنگی بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد ایام الله دهه فجر در زندان بابل

جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی با حضور رئیس و روسای واحدهای مختلف در زندان بابل برگزار شد.

 

حجت الاسلام والمسلمین رضا محمدیان، مسئول فرهنگی اداره زندان شهرستان بابل در اولین جلسه هماهنگی بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد ایام الله دهه فجر از آمادگی کامل این اداره برای برگزاری هر چه باشکوه تر ویژه برنامه های چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی خبر داد.

وی تصریح کرد، برنامه های این دهه با اجرای مراسم زنگ انقلاب که رأس ساعت ۰۹:۳۳ صبح روز شنبه ۱۲ بهمن ماه هم زمان با لحظه تاریخی ورود امام خمینی (ره) به میهن اسلامی با حضور کارکنان و سربازان آغاز خواهد شد.

حجت الاسلام محمدیان افزود، یکی دیگر از برنامه های مهم زندان برگزاری مسابقات ورزشی ویژه سربازان وظیفه و زندانیان است که تمهیدات خوبی برای مشارکت حداکثری دواطلبان فراهم گردید.

وی همچنین برگزاری مسابقات فرهنگی در قالب مسابقات قرآنی، مقاله نویسی و دانستنی های انقلاب را از دیگر برنامه های درنظر گرفته شده برای این ایام عنوان کرد.

مسئول فرهنگی زندان بابل اضافه کرد، در این ایام روزانه از یکی از سخنرانان دعوت بعمل می آید تا در جمع زندانیان حضور پیدا کرده و ضمن سخنرانی به تبیین مبانی انقلاب اسلامی بپردازد.

حجت الاسلام محمدیان برپایی ایستگاه صلواتی، پخش سرودهای انقلابی، اجرای سرود و تئاتر و تهیه روزنامه دیواری توسط زندانیان و برگزاری جنگ شادی را از دیگر برنامه هایایام الله دهه فجر در زندان بابل خواند./

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*