دادستان بابل در حاشیه بازدید زندان عزم دستگاه قضا برای مبارزه با فساد را جدی خواند

 

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل ملاکریمی، دادستان و تنی چند از قضات دادگستری و دادسرای شهرستان بابل به مناسبت هفته قوه قضاییه به قصد دیدار با زندانیان از زندان شهرستان بابل بازدیدکردند.

 

حجت الاسلام ملاکریمی ، دادستان بابل پس از اقامه نماز جماعت آخرین روز هفته قوه قضاییه در زندان طی سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید عالی مقام دکتر بهشتی و ۷۲ نفر از یارانش و نیز تبریک ایام دهه کرامت مصادف با ولادت کریمه اهل بیت علیهم السلام و حضرت امام رضا علیه السلام با اشاره به سیاست های قوه قضاییه گفت: با عزم جدی ریاست محترم قوه حضرت آیت الله رئیسی کارکنان این دستگاه نهایت تلاش خود را در راستای مبارزه با فساد انجام خواهند داد.

دادستان بابل همچنین به نقش اخلاق و رفتار زندانیان در نحوه برخورد مسئولین قضایی با آن ها اشاره کرد و گفت: وضعیت فعلی زندانیان نتیجه عملکرد خودشان است و مسئولین قضایی در چارچوب قوانین به زندانیانی که از خود حسن اخلاق و رفتار داشته باشند، کمک خواهند کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خانواده را کانون محبت و مهر و عاطفه دانست و از زندانیان خواست تا تمام انرژی خود را برای گرم نگه داشتن این کانون به کار گیرند.

دادستان بابل خطاب به زندانیان گفت: انتظار می رود تا همه شما در مدتی که در زندان حضور دارید به عملکرد گذشته خود فکر کنید و با عزمی راسخ سعی کنید اشتباهات گذشته را جبران نمایید.

در ادامه تعداد زیادی از زندانیان به صورت چهره به چهره با مسئولین قضایی شهرستان مراجعه و مشکلات و سوالات خود را با آن ها در میان گذاشتند./

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*