دادستان شهرستان فریدونکنار: حضور قضات در زندان باعث تسهیل در ارائه خدمات قضایی به زندانیان می شود

 

دادستان شهرستان فریدونکنار در بازدید از زندان بابل بر اهمیت حضور قضات در زندان تأکید و حضور قضات را موجب کاهش جمعیت کیفری و تسهیل در ارئه خدمات قضایی به زندانیان عنوان کرد.

 

علیرضا برخور، دادستان فریدونکنار به همراه پوررضا معاون دادستان، صبح روز جاری به منظور رسیدگی به پرونده های زندانیان در زندان بابل حضور پیدا کرد و طی سخنانی اظهار داشت، حضور هیئت های قضایی در زندان قطعاً آثار مثبتی به همراه خواهد داشت.

وی تصریح کرد، کثرت پرونده های قضایی یکی از مشکلاتی است که دستگاه قضایی کشور از آن رنج می برد، به علاوه کمبود نیروی انسانی در دادگاه ها و نیاز مبرم محکومین به دسترسی داشتن به مسئولین قضایی ایجاب می کند تا کارکنان دادگاه ها در ارتباط مستقیم با ارباب رجوع باشند.

دادستان فریدونکنار ادامه داد، بخش مهمی از جامعه هدف دادگستری ها زندانیان هستند که لازم است برای بررسی پرونده یا هر موضوع دیگری با مسئولین حوزه قضایی خود دیدار نماید .

وی افزود، حضور مسئولین قضایی در زندان ها می تواند ثمرات فراوانی به همراه داشته و حتی مهم تر از آن به کاهش جمعیت کیفری زندانها که در حال حاضر یکی از موضوعات مورد تأکید رئیس قوه قضاییه است، منجر شود.

زندانیان حوزه قضایی فریدونکنار از نزدیک مسائل و مشکلات خود را با دادستان و معاون دادستان در میان گذاشته و پاسخ مناسب دریافت کردند./

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*