دوره آموزشی ارتقاء مهارتهای اخلاقی و پیشگیری از مصرف مواد مخدر برای خانواده زندانیان

 

دوره آموزشی ارتقاء مهارتهای اخلاقی و پیشگیری از مصرف مواد مخدر و روان گردان برای خانواده زندانیان با حضور ۶۵ نفر در شهرستان ساری برگزار شد.

 

با عنایت به سیاستهای آموزشی پیش بینی شده سازمان زندانها برای خانواده زندانیان در قالب چتر حمایتی، یک دوره آموزشی با عنوان ارتقاء مهارتهای اخلاقی و پیشگیری از مصرف مواد مخدر و روان گردان برای همسران زندانی در شهرستان ساری برگزار شد.    

داود ابراهیمی رئیس زندان ساری بیان کرد، این آموزشها بر مبنای تفاهم نامه فی ما بین سازمان زندانها و وزارت کشوردرخصوص برگزاری دوره های آموزشی در جهت ارتقاء مهارتهای اخلاقی و زندگی و همچنین پیشگیری از مصرف مواد مخدر و روان گردان ویژه خانواده های زندانیان برگزار شد.

 وی افزود، اهداف این دوره های آموزشی آگاهی بخشی در جهت صیانت از خانواده ها و پیشگیری وکاهش آسیب های اجتماعی در حوزه خانواده است .   

رئیس زندان ساری تصریح کرد، این کارگاه آموزشی با مشارکت ۶۵ نفر از همسران وفرزندان مددجویان درمحل مجتمع فرهنگی، رفاهی وآموزشی برق ساری برگزار شد.

 اهداء کارتهای هدیه به ارزش یک میلیون وپانصد هزار ریال و بسته های لوازم التحریر به  هر خانواده و فرزندان مددجویان و همچنین پذیرایی از شرکت کنندگان آخرین برنامه های این دوره آموزشی بود. /

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*