دیدار صمیمی معاونین و قضات دادگستری شهرستان ساری با زندانیان

 

به گزارش روابط عمومی اداره زندان ساری، معاونین و قضات دادگستری شهرستان ساری با هدف تحقق اهداف عالی قضایی و نظارت کامل بر امورات زندانها و رسیدگی میدانی به مسائل و پرونده های قضایی زندانیان از زندان ساری بازدید کردند.

این هیئت قضایی  متشکل از معاونین و قضات شعبات دادگستری عمومی و انقلاب مرکز استان تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به زندانیان را یکی از سیاستهای حوزه قضایی عنوان و استمرار بازدید از زندان را یکی از برنامه های ماهیانه مطرح و بر آن تأکید داشتند.

این هیئت قضایی در دیدار چهره به چهره با مددجویان و رعایت پروتکل های بهداشتی زمینه ملاقات  ۱۰۵ نفر از زندانیان را فراهم و به خواسته ها و مسائل قضایی آنان پاسخ لازم ارائه نمودند.

ابراهیمی ضمن قدردانی و ابراز خرسندی از این حضور، جدیت و همت بالای مسئولین و قضات دادگاهها و مراجع قضایی و بازدید میدانی در زندانها بویژه در ایام تهدید و آسیب بیماری منحوس کرونا را نشان از اراده قوی وتعهد مثال زدنی تشکیلات قضایی درجهت تحقق عدالت دانسته و آنرا از مصادیق عینی رأفت و کرامت انسانی و اسلامی در تشکیلات قضایی عنوان کرد..

رئیس زندان ساری بازدید قضات را موجب ایجاد روحیه مضاعف برای زندانیان و تسریع وتسهیل در رسیدگی پرونده ها و رضایتمندی آنان می گردد.

انتهای پیام/

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*