دیدار مدیرکل زندانهای مازندران با مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان
دیدار مدیرکل زندانهای مازندران با مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان

دیدار مدیرکل زندانهای مازندران با مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان مازندران با رویکرد ارتقاء اشتغال به کار زندانیان

 

مدیرکل زندانهای استان مازندران در دیدار با” قلی زاده” مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان افزایش زیر ساختهای اشتغال زایی در زندانها و بکار گیری زندانیان در کارگاه ها و پروژه های خدماتی و اقتصادی را از اولویتهای اداره کل زندانهای مازندران برشمرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مازندران، “علی استادی” مدیرکل زندانهای استان با رویکرد ارتقاء زیر ساختهای اشتغالزایی در زندانها به همراه “علی دستیاران” رئیس زندان نوشهر و سعیدطالبی رئیس اداره پشتیبانی زندانهای استان با “حسن قلی زاده” مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان دیدار کرد.

علی استادی در این دیدار از اهتمام رئیس سازمان بنیاد مستضضعان کشور و اقدام خیرخواهانه وی در جهت کمک رسانی به آزادی زندانیان و حمایت از خانواده های آنان قدردانی کرد.

مدیرکل زندانهای استان مازندران یکی از مهمترین برنامه ها در زندانهای استان را ایجاد اشتغال برای زندانیان نام برد.

وی تصریح کرد، اشتغال به کار زندانیان و ایجاد فرصتهای شغلی در داخل زندانها و یا اعزام زندانیان به کارگاه های تولیدی و خدماتی بیرون از زندان یکی از دغدغه های زندانهای استان محسوب می شود.

این مقام مسئول افزود، غنی سازی هدفمند اوقات فراغت زندانیان و رفع مشکلات اقتصادی خانواده های آنان به عنوان اقشار آسیب دیده جامعه به عزم جهادی و ملی نیاز دارد .

مدیرکل زندانهای مازندران در این نشست خواستار بکارگیری زندانیان واجد شرایط در پروژه های کشاورزی و اقتصادی تحت مدیریت بنیاد مستضعفان استان شد .

قلی زاده مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان مازندران گفت: رویکرد اصلی این سازمان توجه به اقشار ضعیف و آسیب پذیر جامعه است .

وی افزود، این سازمان در چارچوب دستورالعمل ها و مقررات اداری تمام تلاش و کوشش خود را در راستای حمایت از خانواده زندانیان انجام خواهد داد.

قلی زاده “همچنین قول مساعد داد تا در جهت ارتقاء وضعیت اشتغال در زندانها و به کارگیری زندانیان در پروژه های تحت مدیریت بیناد مستضعفان همکاری لازم را به عمل آورد.

انتهای پیام/

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*