دیدار معاون قضایی سازمان زندانهای کشور و مدیرکل زندانهای مازندران با رئیس کل دادگستری مازندران

دیدار معاون قضایی سازمان زندانهای کشور و مدیرکل زندانهای مازندران با رئیس کل دادگستری استان

 

به گزارش روابط عمومی زندان های استان مازندران – سیروس شیخ پور معاون قضایی و اجرای احکام سازمان زندان های کشور به همراه علی ا کبر غفاریان مدیرکل زندانهای استان با حجت الاسلام والمسلمین اکبری رئیس کل دادگستری مازندران دیدار کرد.
معاون قضایی سازمان زندانهای کشور پس از بازدید از زندانهای مازندران طی جلسه ای با رئیس کل دادگستری استان در خصوص زندانیان و ارائه خدمات اصلاحی و تربیتی با هدف بازپروری و بازگشت شرافتمندانه زندانیان به جامعه به بحث و تبادل نظر پرداخت.

شیخ پور همچنین بر اهمیت همکاری مراجع قضایی در جهت کاهش جمعیت کیفری و تسریع در رسیدگی به پرونده های تحت قرار و استفاده قضات از مجازاتهای جایگزین حبس اشاره نمود.

حجت الاسلام و المسلمین اکبری رئیس کل دادگستری مازندران نیز در این نشست بر همکاری متقابل جهت کاهش جمعیت کیفری تأکید کرد و کاهش ورودی به زندانها را یکی از سیاستهای مهم قوه قضاییه برشمرد.

رئیس کل دادگستری مازندران با تاکید بر اهمیت بازدید قضات استان از زندان‌های مازندران افزود: بازدید همه قضات به ویژه قضات دادسرا‌ها و محاکم، همچنین مدیران قضایی از زندان‌های استان مساله بسیار مهمی است که می‌تواند به طور منظم انجام شود./

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*