بازدید رئیس کل دادگستری بابل از زندان
بازدید رئیس کل دادگستری بابل از زندان

رئیس دادگستری بابل: وظیفه دستگاه قضا جهت اجرای عدالت در گام دوم انقلاب اسلامی دشوارتر و مهمتر است

 

رئیس دادگستری شهرستان بابل در بازدید از زندان بر اهمیت برقرای نظم و عدالت تأکید و وظیفه دستگاه قضا را در گام دوم انقلاب اسلامی دشوارتر و مهم عنوان کرد .

 

به مناسبت هفته قوه قضائیه جمعی از مسئولین قضائی شهرستان بابل در اداره زندان شهرستان بابل حضور پیدا کرده و از نزدیک به صورت چهره به چهره با زندانیان حوزه قضائی بابل دیدار کردند.

این دیدار که با حضور ” فضل الله وکیلی راد” رئیس دادگستری و علی مرادی دادستان شهرستان بابل همراه بود و مددجویان مشکلات خود را مطرح و مسئولین قضائی نیز جهت حل مشکلات آنها دستورات مقتضی را صادر و نیز راهنمایی های لازم را بیان داشتند.

رئیس دادگستری شهرستان بابل در حاشیه این دیدار گفت: وظیفه قوه قضائیه اجرای عدالت در راستای پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران است و البته انجام این وظیفه خطیر در گام دوم انقلاب اسلامی دشوارتر و مهم تر به نظر می رسد.

وی بیان کرد، عدالت و برقراری نظم قضائی در تمام سطوح جامعه مورد انتظار است و کارگزاران قضائی کشور در روند اجرای قانون نباید هیچ خط قرمزی داشته باشند.

رییس دادگستری شهرستان بابل همچنین به سخنان رئیس قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: رئیس قوه قضاییه به رسیدگی آگاهانه و سریع پرونده های قضائی تأکید دارند و از آنجا که زندانیان به دلایل مختلف من جمله عدم سهولت دسترسی به دادگاه ممکن است در مضیقه باشند، لذا با همکاری مسئولین زندان برآن شدیم تا به مناسبت هفته قوه قضائیه از نزدیک با زندانیان حوزه قضائی بابل دیدار داشته باشیم.

وی همچنین اضافه کرد: به مناسبت هفته قوه قضائیه به کلیه زندانیان جرائم مالی حوزه قضائی بابل که دارای تأمین هستند و نیز کلیه زندانیان رأی باز ۱۰ روز مرخصی اعطاء خواهد شد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*