رئیس دادگستری شهرستان بابلسر: کاهش جمعیت کیفری از مهمترین برنامه های قوه قضاییه است

 

اسدالله آقایی رئیس دادگستری شهرستان بابلسر به همراه تعدادی از قضات دادگستری و دادسرای این شهرستان از زندان بابل بازدید کردند.

 

 رئیس دادگستری شهرستان بابلسر ضمن تبریک ایام الله دهه فجر طی سخنانی گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) و با جان فشانی مردم به پیروزی رسید و هدف مهم آن پیاده سازی احکام الهی و اسلامی در جامعه بوده و هست.

وی گفت: پس از انقلاب، دستگاه قضایی کشور فراخور هر دوره و تحت راهبری های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری موضوعاتی را در دستور کار قرار داده است. این در حالی است که در حال حاضر بنابر توصیه های رئیس محترم قوه قضائیه، کاهش جمعیت کیفری زندان ها از مهم ترین برنامه های این قوه است.

آقایی همچنین زندانیان را یکی از جوامع هدف قوه قضائیه عنوان و بیان کرد، شناخت هرچه بیشتر زندانیان، آشنایی با نقاط ضعف و قوت آن ها ، توانمندسازی و تلاش برای حل مشکلاتشان یکی از وظایف ضمنی مسئولین قضایی است و البته این مهم فقط در گرو تعامل مثبت و سازنده مسئولین دادگستری با مسئولین زندان ها فراهم می آید و در نهایت نتیجه این تعامل سازنده می تواند پیشبرد اهداف دستگاه قضایی کشور باشد.

در ادامه زندانیان حوزه قضایی بابلسر به نزد رئیس و قضات دادگستری این شهرستان مراجعه و ضمن دیدار چهره به چهره ، مسائل و مشکلاتشان را با آن ها در میان گذاشتند./

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*