رئیس دادگستری شهرستان بابل به همراه دادستان و جمعی از قضات از زندان بازدید کرد

رئیس دادگستری شهرستان بابل به همراه دادستان و جمعی از قضات از زندان بازدید کرد

 

حجت الاسلام والمسلمین سید رضا باقریان رئیس دادگستری شهرستان بابل به همراه اسماعیل ملاکریمی دادستان و جمعی از قضات این شهرستان به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر در اداره زندان این شهر حضور پیدا کرده و ضمن بازدید از نزدیک با زندانیان این حوزه قضایی دیدار و به صورت چهره به چهره راهنمایی های لازم را در راستای بررسی پرونده های قضایی آن ها ارائه نمودند.

حجت الاسلام باقریان در حاشیه این بازدید ایام الله دهه مبارک فجر را تبریک گفت و از درگاه خداوند متعال برای همه خدمتگذاران نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی دوام توفبقات کرد.

وی به اهمیت این انقلاب در عصر حاضر اشاره کرد و اظهار داشت، پس از بیست و پنج قرن یک نظام مردمی مبتنی بر احکام الهی و اسلامی بر روی کارآمد و ما وظیفه داریم همگی قدردان این انقلاب باشیم.

رئیس دادگستری بابل این قدردانی را برای کارگزاران انقلاب حائز نقشی مهم توصیف کرد و ادامه داد،  همه کسانی که به نحوی در نظام اداری کشور مسئولیتی دارند، موظفند در انجام هر چه بهتر امور از دیگران پیشی بگیرند و در خدمت به خلق خدا از هیچ کوششی دریغ نکنند.

وی تصریح کرد، کارگزاران قضایی نیز بایستی با عنایت به اهمیت وظایفی که بر دوش دارند، با کار و همت بیش از پیش در بررسی و حل مشکلات مراجعه کنندگان بکوشند.

باقریان در ادامه بیان داشت، حضور مسئولین قضایی در کنار زندانیان می تواند مثمر ثمر واقع شود. لذا ان شاء الله سعی می کنیم در قالب هیئت های قضایی و در بازه های زمانی کوتاه جهت مشکل گشایی بیشتر در امور زندانیان در زندان حضور پیدا کنیم.   

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*