بازدید رئیس دادگستری سوادکوه از زندان قائمشهر
بازدید رئیس دادگستری سوادکوه از زندان قائمشهر

رئیس دادگستری شهرستان سوادکوه: رسیدگی به پرونده های مالی و مهریه در اولویت است و خارج از نوبت بررسی می شود

 

رئیس دادگستری شهرستان سوادکوه در بازدید از زندان قائمشهر بر رسیدگی خارج از نوبت پرونده های مهریه و مالی در دستگاه قضا خبر داد .

 

محمدی تازه آبادی رئیس دادگستری شهرستان سوادکوه در بازدید از زندان قائمشهر با ۲۰ نفر از زندانیان حوزه قضایی مرتبط دیدار کرد.

در این فرصت ایجاد شده زندانیان با آرامش و آسودگی خیال درخواست و مشکلات قضایی خود را با رئیس دادگستری سوادکوه مطرح کردند.

رئیس دادگستری شهرستان سوادکوه در حاشیه بازدید از بندها بیان کرد،  رسیدگی به پرونده های قضایی خصوصاً جرایم مهریه و محکومیتهای مالی در اولویت هستند و برابر دستور رئیس قوه قضاییه خارج از نوبت رسیدگی خواهند شد.

وی تصریح کرد، در همین راستا رسیدگی به درخواست اعسار و تعدیل به صورت فوری و با درنظر گرفتن شرایط و اختیارات به جد مورد بررسی قرار می گیرد.

رئیس دادگستری سوادکوه هدف از رسیدگی خارج از نوبت را کاهش آسیبهای اجتماعی حاصل از زندانی شدن افراد و مشکلات مرتبط به آن عنوان نمود.

محمدی اظهارداشت، زندان باید آخرین تصمیم و راهکار قاضی برای رسیدگی به پرونده و اصلاح مجرم باشد که بی شک با این نگاه شاهد کاهش جمعیت کیفری در زندانها خواهیم بود./

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*