بازدید رئیس دادگستری و دادستان قائمشهر از زندان
بازدید رئیس دادگستری و دادستان قائمشهر از زندان

رئیس دادگستری قائمشهر : پرونده های متهمین و محکومین مالی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد

 

رئیس دادگستری قائمشهر در بازدید از زندان بر رسیدگی خارج از نوبت پرونده های متهمین و محکومین جرائم مالی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی تأکید کرد.

 

“حجت الاسلام باقری “رئیس دادگستری شهرستان قائمشهر به همراه فولادی سوادکوهی دادستان دادسرای عمومی انقلاب این شهرستان به منظور رسیدگی به وضعیت مددجویان حوزه قضایی مرتبط از زندان قائمشهر بازدید کردند.

در بازدید حجت الاسلام باقری از بندهای مختلف و اماکن داخلی زندان مددجویان این فرصت را پیدا کردند تا به صورت چهره به چهره درخواست و مشکلات قضایی را به عالی ترین مقام قضایی شهرستان تقدیم کنند.

“سید سعید رحمتی “رئیس زندان گزارشی در زمینه اقدامات و فعالیتهای اصلاحی و تربتیی و طبقه بندی زندانیان و تلاش های مهمی که در راستای نحوه اسکان مطلوب زندانیان انجام شده ارائه نمود.

رئیس دادگستری شهرستان قائمشهر هدف از بازدید از زندان را بررسی مشکلات زندانیان و رفع بدون واسطه آن بیان کرد.

باقری در جمع زندانیان مالی اظهارداشت، رسیدگی به پرونده های مالی و مهریه در اولویت دستگاه قضایی است و خارج از نوبت مورد بررسی قرار می گیرد.

رئیس دادگستری قائمشهر هدف از رسیدگی غیر نوبت پرونده های متهمین مالی را کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه به علت زندانی شدن افراد دانست

وی تأکید کرد، به علت مشکلات مالی و تورم اقتصادی اکثر مددجویان ناخواسته وارد زندان شدند و دستگاه قضایی در تلاش است با رسیدگی به موقع درخواست اعسار یا تعدیل اعسار بر مبنای مقررات و اختیارات اقدام لازم را به عمل آورد .  /

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*