رئیس زندان تنکابن: امنیت زندان نقش مهمی در اتخاذ رفتارهای بهداشتی و مراقبتی مناسب برای پیشگیری از ویروس کرونا داشت

 

به گزارش روابط عمومی زندان تنکابن نشست هماهنگی و ارتقاء امنیت زندان با حضور فرمانده نیروی انتظامی و رئیس اداره پیشگیری این شهرستان و رئیس اداره پشتیبانی زندانهای مازندران در دفتر رئیس زندان برگزار شد.

سید امیر هاشمی رئیس اداره زندان شهرستان تنکابن در این نشست برقراری امنیت زندان و حفظ هماهنگی فی مابین نهادهای امنیتی شهرستان را ضروری خواند.

رئیس زندان تنکابن تأکید کرد، امنیت زندان نقش به سزایی در  اتخاذ رفتارهای بهداشتی و مراقبتی مناسب در پیشگیری از ویروس کرونا داشته است .

وی افزود، الحمد الله زندان تنکابن در شرایط مطلوب قرار دارد و امکانات و ملزومات بهداشتی تهیه شده و تمام بندها و سالنهای داخلی زندان از آغاز شیوع ویروس کرونا همچنان ضد عفونی شده و این روند ادامه دارد.

رئیس زندان تنکابن بیان کرد، برای حفاظت از زندانیان و پرنسل زندان این نوع خدمات تا حصول نتیجه مطلوب و امنیت پایدار باید استمرار داشته باشد .

هاشمی تصریح کرد، اعطای مرخصی به زندانیان واجد شرایط و کاهش جمعیت کیفری زندانها و پایش روزانه تمام نیروی های پرسنلی و زندانیان از اقداماتی است که در جلوگیری شیوع ویروس کرونا در زندانها موثر بوده است.

سرهنگ شاه نظری فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن نیز بر حفظ امنیت زندان تأکید و اظهار داشت، نیروی انتظامی خود را در حفظ امنیت جامعه مسئول می داند و الحمدالله همکاری و هماهنگی مناسبی فی مابین زندان به عنوان یک نهاد امنیتی با نیروی انتظامی برقرار است. /

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*