رئیس زندان شهرستان بهشهر : تمسک به قرآن موجب رحمت و هدایت به سوی خیر و سعادت است

 

رئیس زندان شهرستان بهشهر در جلسه شورای اداری زندان بر آشنایی هر چه بیشتر کارکنان به مفاهیم قرآنی و تمسک به قرآن تأکید کرد .

 

“ابوطالب عابدی” که در جلسه شورای اداری با کارکنان زندان سخن می گفت، قرآن را تنها راه هدایت به سوی خیر و سعادت و مسیر رسیدن به کمال عنوان و اظهارداشت، همواره در هر جا که تمسک به قرآن هست، امنیت و آسایش معنوی حاکم می گردد.

وی با اشاره به اصلاح و تربیت زندانیان که یکی از اهداف والای سازمان زندانها است،گفت: مدیران و کارکنان  زندان باید ضمن آشنایی با مفاهیم قرآنی در امر نهادینه سازی تمسک به قرآن چه در امور اداری و چه در هدایت زندانیان کوشا باشند.

رئیس زندان بهشهر تصریح کرد، رعایت اخلاق اسلامی در محیط اداری با الگوپذیری و محوریت قرآن موجبات رضایتمندی ارباب رجوع و همکاران را به همراه خواهد داشت .

ابوطالب عابدی با اشاره به اهمیت نقش مسئولیت پذیری در محیط کار افزود، هر پرسنل در هر اداره ای مسئولیتی دارد و باید با تدبیر و تلاش و کوشش به وظیفه اش عمل کند، به نحوی که هم خودش و هم دیگران از آن بخش ابراز رضایت کنند.

اجرای کار گروهی و اخذ مشورت از همدیگر یکی از راههای ایجاد همدلی و وفاق در محیط اداری است، که رئیس زندان بهشهر نتیجه این کار را کسب موفقیتهای جمعی و ارتقاء خودباوری نزد کارکنان بیان کرد.

وی در پایان تصریح کرد، علاوه بر تلاش و کوشش در جهت کسب رضایتمندی ارباب رجوع و دیگر مراحل زندگی باید خداوند را ناظر و حاضر بر اعمال خود بدانیم. /

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*