رئیس زندان نور: تعداد ۶ نفر زندانی در ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) با کمک خیرین آزاد شدند

 

تعداد ۶ نفر از زندانیان جرائم غیر عمد زندان نور با کمک و مساعدت خیرین شهرستان نور در ایام سوگواری اباعبدالله الحسین از بندهای زندان رهایی پیدا کردند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره زندان نور بمناسبت ایام شهادت سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و با پیگیری های رئیس اداره زندان این شهرستان  و جذب کمک های مالی از خیرین زمینه آزادی تعداد ۶ نفر از مددجویان جرائم غیرعمد فراهم شد.

در این اقدام خداپسندانه ۲۵۰ میلیون ریال از سوی خیرین برای آزادی زندانیانی که به دلیل عجز از پرداخت دیه و محکومیتهای مالی در زندان بسر می برند، اهداء گردید.

پس از شناسایی و پیگیری های واحد مددکاری و رئیس زندان زمینه برای آزادی ۶ نفر از محکومین مالی فراهم شد.

“بهمن شیرافکن رئیس زندان نور” ضمن قدردانی از خیرین این شهرستان بیان کرد، تلاش ها برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و جذب هرچه بیشتر خیرین در این راستا ادامه خواهد داشت.

وی افزود، همه می دانیم حضرت یوسف (ع) سال ها در زندان تحمل حبس نمود، ولی بعد از آن به مقام عزیزی مصر رسید. بی شک مدت حضور در زندان را می تواند  فرصت مغتنمی شمرد و از آن بهره کافی و وافی برد .

“شیر افکن” که در جمع مددجویان سخن می گفت، تصریح کرد، گشایش به شرط صبر و شکیبایی و خودسازی پدیدار خواهد شد و این فرصت برای همگان وجود دارد و می توانیم از اقدام و کاری که انجام دادیم ابراز ندامت کنیم و از ارتکاب دوباره اجتناب ورزیم .

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*