1400 نفر از زندانیان در ایام نوروزی از تسهیلات رفاهی استفاده کردند
1400 نفر از زندانیان در ایام نوروزی از تسهیلات رفاهی استفاده کردند

رئیس ندامتگاه محکومین مواد مخدر استان مازندران: بیش از ۱۴۰۰ نفر از زندانیان در ایام نوروزی از تسهیلات رفاهی استفاده کردند

 

رئیس ندامتگاه محکومین مواد مخدر استان مازندران از ارائه تسهیلات رفاهی و خدماتی به ۱۴۰۰ نفر از زندانیان در ایام نوروزی خبرداد.

 

رئیس ندامتگاه محکومین مواد مخدر استان مازندران در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی زندانهای استان بیان کرد، رسالت سازمان زندانها اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی  برای افرادی است که به هر دلیلی جهت سپری کردن دوران محکومیت به زندانها معرفی می شوند.

داداشی افزود، علاوه بر نگهداری و مراقبت از زندانیان، بهبود وضعیت آنان و بازگشت مجدد به جامعه با تغییرات موثر در نوع نگرش مددجویان یکی از بزرگترین دغدغه های زندانهاست.

رئیس ندامتگاه محکومین مواد مخدر استان مازندران” اظهارداشت، برابر بخشنامه ایام نوروزی قوه قضاییه تعداد  ۹۰۰  نفر از مددجویان واجد شرایط در حوزه های مختلف قضایی استان به مرخصی اعزام شدند.

 وی همچنین افزود، در حمایت از خانواده های مددجویان بی بضاعت و آسیب پذیر در سطح استان به ۳۰۰ نفر سبد کالا پرداخت گردید.

داداشی تصریح کرد،  در راستای تحقق اهداف اصلاحی و کمک به زندانیانی که به دلیل مشکلات قضایی استفاده از مرخصی برایشان میسر نبوده، ملاقات حضوری پیش بینی گردید .

وی ادامه داد، در این ایام تعداد۲۱۰ نفر از مددجویان در سه نوبت از تسهیلات رفاهی ملاقات حضوری همراه با ناهارخوری با خانواده ها استفاده کردند.

 رئیس ندامتگاه محکومین مواد مخدر استان بیان کرد، در زمان ارائه ملاقات حضوری ضمن ملاقات با خانواده ها و تبریک ایام نوروز، بسته های فرهنگی تهیه و به فرزندان خردسال مددجویان اهدا شد که موجبات رضایت مندی آنان را فراهم آورد./

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*