دیدار با خانواده شهدا در آخرین روزهای سال96
دیدار با خانواده شهدا در آخرین روزهای سال 96

رئیس کانون اصلاح و تربیت به همراه تعدادی از مهرجویان با خانواده شهداء دیدار کرد

 

رئیس کانون کانون اصلاح و تربیت استان مازندران به همراه مسئول فرهنگی و تعدادی از مهرجویان کانون اصلاح و تربیت در معیت اعضای انجمن حمایت از زندانیان و رئیس  بنیاد شهید و ایثارگران نکاء در منزل شهدای مدافع حرم شهید فیروز آبادی و شهید مشتاقی حضور یافته اند.

 

در این دیدار ابتدا سرهنگ سلطانی خاطراتی از دوران جوانی این شهیدان بیان کرد. سپس مادر شهید فیروز آبادی از خاطرات فرزند شهیدش گفت: شهید فیروز آبادی تا یک هفته قبل از اعزام به سوریه چیز به من نگفت.

وی ادامه داد، شهید سه روز آخر به مسجد نمی رفت، پرسیدم چرا به مسجد نمیروی؟ گفت:  تا شما وضو نسازی من مسجد نمیروم، من کمی بیمار بودم، ظرف آبی آورد تا من از آن وضو بسازم. پس از وضو شهید آب وضوی من را میل نمود، پرسیدم پسرم برای چه این آب را می نوشی؟  جواب داد، این شربت شهادت است . من تا چند روز دیگر عازم سوریه هستم .

مادر شهید مشتاقی نیز از خدمات فرزندش در مساجد گفته اند که شهید مشتاقی هیچ وقت از خدمت رسانی خسته نمی شد و در روز آخر که شهید مشتاقی عازم سوریه بود، گفتم پسرم دو قولوهایت امیر مهدی و نازنین زهرا چه می شوند؟ جواب داد، آنها را به خدا می سپارم.

وی همچنین گفت: شهید مشتاقی در همه جای اتاق مهر نگه می داشت تا هرجا که خواست به نماز بایستد مهر مهیا باشد و پس از نماز صبح همیشه دعای عهد را ایستاده می خواند./

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*