رئیس کل دادگاههای عمومی و انقلاب شهرستان ساری در رأس هیأت ۲۸ نفره از زندان ساری بازدید کرد

 

رئیس کل دادگاههای عمومی و انقلاب شهرستان ساری با هیأت همراه در بازدید از زندان ساری به درخواست بیش از ۳۷۰ نفر از زندانیان رسیدگی و رهنمودهای لازم را در جهت رفع مشکلات قضایی ارائه نمودند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان ساری، “حجت الاسلام والمسلمین باقری” رئیس کل دادگاههای عمومی، انقلاب و شورای حل اختلاف شهرستان ساری در راس هیأتی ۲۸ نفره وارد زندان ساری شد.

“حجت الاسلام باقری” در بدو ورود طی نشستی با رئیس زندان پیرامون وضعیت نگهداری و نحوه ارائه خدمات رفاهی به زندانیان گفتگو و تبادل نظر کرد

وی هدف از بازدید از زندان را رسیدگی به مشکلات قضایی زندانیان و تسریع در مختومه کردن پرونده ها در جهت کاهش جمعیت کیفری عنوان نمود.

این مقام قضایی به همراه بیش از ۲۸ نفر قاضی شعبات مختلف حقوقی، کیفری، دادگاههای عمومی، انقلاب و شورای حل اختلاف با هدف بررسی خواسته های مشروع زندانیان در زندان ساری حضور یافت.

رئیس کل دادگاههای عمومی و انقلاب شهرستان ساری به همراه داود ابراهیمی مدیر زندان ساری از اندرزگاهها و بندهای مختلف بازدید و با زندانیان گفتگو نمود.

سپس هیأت قضایی با استقرار در نمازخانه مرکزی بلوک ۱ و ۲ زندان ساری این فرصت را فراهم کردند تا بیش از ۳۷۰ نفر زندانی مشکلات قضایی و پرونده ای خود را با قاضی شعبه مرتبط مطرح کنند./

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*