رئیس کل دادگاه های عمومی وانقلاب شهرستان ساری در بازدید از زندان: نظارت بر رسیدگی و اجرای احکام قضایی با هدف تحقق جامع عدالت اسلامی انجام می شود

 

رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان ساری با هیات قضایی ۲۷ نفره از زندان ساری بازدید و نظارت بر رسیدگی و اجرای احکام قضایی را در راستای تحقق جامع عدالت اسلامی ضروری خواند.

 

به گزارش روابط عمومی زندان ساری، حجت الاسلام و المسلمین باقری رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان ساری به همراه  ۲۷ نفر از روسای شعبات دادگاه های حقوقی، کیفری، انقلاب ، شورای حل اختلاف و مشاوران دادگاه های خانواده از زندان ساری بازدید کردند.

بازدید کنندگان ابتدا از کلیه اماکن و بندهای زندان دیدن نموده و فرصت دیدارچهره به چهره وعرض حضوری برای ۲۲۰ نفر از زندانیان نیز فراهم شد.

باقری در حاشیه این دیدار طی سخنان بیان کرد، رسیدگی به اوضاع مددجویان و توجه رأفت آمیز به زندانیان وخانواده های آنان درچهارچوب قوانین ومقررات با حفظ حقوق صاحبان حق، بویژه در موقعیت فعلی که متأسفانه تهدیدات وآسیب های ناشی از ویروس کرونا برآن سایه انداخته است، از جمله اموراتی است که همه ما باید به آن توجه و اهتمام ویژه ایی داشته باشیم .

وی حضور پر رنگ و برنامه مدار قضات ناظر زندان و همچنین انجام بازدیدها و رسیدگی های میدانی و چهره به چهره با مددجویان از سوی مراجع قضایی بمنظور استمرار امر نظارت وتسریع وتکمیل پروسه رسیدگی و اجرای احکام قضایی را درجهت تحقق جامع عدالت اسلامی دانسته است.

رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان ساری ضمن قدردانی از خدمات و زحمات مسئولین و پرسنل  زندان، توجه ویژه و پررنگ به امورات زندانیان وخانواده های آنان و استمرار ارائه خدمات ۰از سوی مسئولین وهمکاران زندانها را ضروری عنوان نمود. /

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*