رئیس کل دادگستری مازندران بر رعایت حقوق شهروندی و حفظ منزلت افراد جامعه تإکید کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مازندران، رئیس کل دادگستری استان مازندران در ادامه بازدید های دوره ای از زندانها صبح روز پنج شنبه به همراه استاندار مازندران وارد زندان قائمشهر شد.

 

حجت الاسلام و المسلمین تقوی فرد با هیأت ۵۰ نفره متشکل از رؤسا و قضات حوزه های قضایی شهرستانهای قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی به منظور بررسی مشکلات زندانیان از زندان قائمشهر بازدید کرد.

در این بازدید ابتدا همگی از بندهای زندان دیدن نموده و با وضعیت عمومی ، امکانات و ظرفیتهای زندان آشنا شدند، سپس با استقرار در نمازخانه جدید زندان به تفکیک حوزه قضایی نسبت به رسیدگی به درخواستهای زندانیان همت گماردند.

رئیس کل دادگستری مازندران گفت: طرح هفتگی رسیدگی به درخواستهای زندانیان در روز پنج شنبه هر هفته ادامه خواهد داشت و این طرح در کشور بی نظیر است.

حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد، لباس تقوا را راز خدمت رسانی و ارائه خدمت بی منت به مردم دانست و تأکید کرد، اگر مسئولین لباس تقوا را حفظ کنند، می توانند به مردم صادقانه خدمت نمایند.

رئیس کل دادگستری مازندران تصریح کرد، زندانیان از اقشار آسیب دیده بوده و به تعبیری لباس اجتماعی ندارند و مسئولین باید لباس اجتماعی برای آنها فراهم سازند.

وی تعبیر لباس اجتماعی را همان حیاء اجتماعی دانست که تمام مردم دنیا آن را رعایت می کنند و در کشور ما همه مدیران در تأمین آن مسئولند و باید زمینه تحقق آن فراهم گردد.

رئیس کل دادگستری مازندران همچنین بر لزوم رعایت حقوق  شهروندی و تکریم ارباب رجوع و حفظ شأن و منزلت افراد جامعه تأکید کرد.

در این بازدید تعداد ۱۳۰ نفر از زندانیان به صورت چهره به چهره با مقامات قضایی دیدار و درخواست خود را مطرح کردند./

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*