بازدید رئیس کل دادگستری مازندران از زندان نور
بازدید رئیس کل دادگستری مازندران از زندان نور

رئیس کل دادگستری مازندران در زندان نور: اصلاح و تربیت و کاهش جمعیت کیفری در نظام زندانبانی اسلامی از اهمیت خاصی برخوردار است

رئیس کل دادگستری مازندران و هیأت ۴۰ نفره مقامات قضایی جهت رسیدگی به درخواست های زندانیان از زندان نور بازدید کردند

 

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان نور، همزمان با دهه امامت و ولایت هیأتی ۴۰ نفره مقامات قضایی با ریاست “حجت الاسلام والمسلمین تقوی فرد” رئیس کل دادگستری استان مازندران به همراه ” علی اکبر غفاریان “مدیر کل زندانهای استان مازندران و دادستان و قضات و رؤسای حوزه های قضایی شهرستانهای نور و چمستان به منظور رسیدگی به تقاضای زندانیان از زندان نور بازدید کردند.

تقوی فرد” هدف از این بازدید را رسیدگی به مشکلات زندانیان و تسریع در بررسی پرونده های دردست اقدام در حوزه های قضایی شهرستان نور و کاهش جمیعت کیفری زندان عنوان نمود و این اقدام را یک وظیفه انسانی و برادری خواند.

وی با اشاره به اینکه شغل قضاوت و رسیدگی به کار مددجویان آزمایش الهی است،گفت:  ما همیشه باید شکرگذار خداوند باشیم که این جایگاه انبیاء و ائمه طاهرین است و آنها را باید الگوی خود بدانیم .

رئیس کل دادگستری مازندران اصلاح و تربیت و کاهش جمیعت کیفری را یکی از اهداف بزرگ قوه قضاییه و سازمان زندانها در نظام زندانبانی اسلامی و در جهان اسلام نام برد که از اهمیت خاصی برخوردار بوده و اقدامات و فعالیتهای قوه قضاییه در راستای تحقق این اهداف بنا شده است .

در ادامه این هیأت ۴۰ نفره در نمازخانه زندان نور استقرار یافته و این فرصت مهیا شد تا مددجویان به صورت چهره به چهره با قضات شعب ، رئیس کل دادگستری و دادستان استان دیدار کنند.

در خاتمه از تلاش و جدیت مدیرکل زندانهای استان، رئیس زندان نور و کارکنان خدوم زندان در جهت برگزاری جلسات و بازدید مسئولین قضایی تقدیر و تشکر به عمل آمد./

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*