مسابقات انتخابی فوتسال کارکنان زندان‌های مازندران
مسابقات انتخابی فوتسال کارکنان زندان‌های مازندران

زندان بهشهر در مسابقات انتخابی فوتسال کارکنان زندان‌های مازندران قهرمان شد

 

در مسابقات انتخابی فوتسال کارکنان زندان‌های مازندران تیم زندان بهشهر به قهرمانی رسید و تیم های قائمشهر بابل و نوشهر به ترتیب به مقام های دوم تا چهارم دست پیدا کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مازندران، مسابقات انتخابی فوتسال کارکنان زندان‌های مازندران با شرکت ۱۱ تیم در شهرستان تنکابن برگزار شد که تیم فوتسال کارکنان زندان بهشهر به مقام قهرمانی دست یافت.

در این رقابت تیم‌هایی از بهشهر، ساری، بابل، قائمشهر، آمل، نور، نوشهر، تنکابن، کانون اصلاح و تربیت، ندامتگاه محکومین مواد مخدر و اداره کل زندان‌های استان حضور داشته و به میزبانی زندان تنکابن در شهرستان رامسر در سالن شهید چمران به دیدار یکدیگر رفتند.

این دوره از مسابقات در دو گروه و به صورت دوره‌ای برگزار شد و دو تیم برتر هر گروه به نیمه نهایی صعود کرده و به صورت ضربدری با هم رقابت کردند.

“نعمت الله کفشگر” کارشناس تربیت بدنی زندان‌های مازندران در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات گفت: هدف از برگزاری این مسابقات افزایش انگیزه جوانمردی، مساوات و برابری و ایجاد انگیزه برای ارائه خدمت بهتر به همنوعان و در نهایت انتخاب تیم فوتسال منتخب زندان‌های استان مازندران برای اعزام به مسابقات منطقه ای است.

وی افزود: سالانه مسابقات متعددی در رشته‌های مختلف برای زندانیان مرد و زن و پرسنل و سربازان به منظور دستیابی به اهداف سازمانی برگزار می‌شود که خود بیانگر اهمیت نقش ورزش و تندرستی در مجموعه برنامه‌های فرهنگی و تربیتی زندان‌ها است.

کفشکر بیان کرد،  مسابقات در دو گروه پنج و شش تیمی برگزار شد و تیم‌های کارکنان زندان بهشهر، بابل، قائمشهر و نوشهر به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

وی اضافه کرد: در مرحله نیمه نهایی تیم زندان بهشهر با زندان نوشهر و زندان قائمشهر با زندان بابل روبرو شدند که تیم‌های زندان بهشهر و زندان قائمشهر به مرحله فینال مسابقات راه یافتند.

کفشگر ادامه داد: در نهایت تیم فوتسال کارکنان زندان بهشهر با نتیجه سه بر یک تیم فوتسال کارکنان زندان قائمشهر را مغلوب کرد و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت و تیم‌های زندان بابل و نوشهر به ترتیب دوم و سوم شدند و کاپ اخلاق مسابقات نیز به تیم اداره زندان تنکابن رسید . /

مسابقات انتخابی فوتسال کارکنان زندان‌های مازندران

مسابقات انتخابی فوتسال کارکنان زندان‌های مازندران

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*