ضیافت افطار ۴۹۳ نفر از زندانیان بابل و خانواده هایشان به مناسبت دهه اکرام

 

ضیافت افطاری ۴۹۳ نفر از زندانیان و خانواده های آنان در شهرستان بابل برگزار شد  و از تعدادی از فرزندان زندانان تقدیر به عمل آمد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره زندان شهرستان بابل به مناسبت ولادت باسعادت امام حسن مجتبی علیه السلام و با همت انجمن حمایت زندانیان این شهرستان تعداد ۱۵۵ نفر از زندانیان با ۳۳۸ نفر از خانواده هایشان به صرف افطار ملاقات کردند.

به گفته محمدعلی بابازاده، مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شهرستان بابل با برنامه ریزی قبلی و موافقت رییس زندان و در راستای تأسی به سنت خداپسندانه اکرام و احسان در سالروز ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام این ملاقات به زندانیان و خانواده آنها اعطاء شد.

وی اضافه کرد: در این مراسم علاوه بر اجرای آوای سنتی و محلی مازندرانی توسط احسان نیک روش و یک دوره مسابقه فرهنگی قرآنی برای فرزندان زندانیان که در این مراسم حضور داشتند برگزار شد و به هر کدام از برندگان مبلغ ۵ میلیون ریال در قالب کارت هدیه اهدا شد.

بابازاده همچنین گفت: به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام به تعداد ۸ نفر از فرزندان زندانیان که نامشان حسن یا مجتبی بود هر کدام مبلغ ۵ میلیون ریال اهدا شد.

گفتنی است همه ساله در ایام ماه مبارک رمضان و دهه اکرام ضیافت افطار مددجویان نیازمند با خانواده در اداره زندان شهرستان بابل برگزار می گردد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*