مانور ارتقاء امنیت و حفظ آمادگی نیروی های حفاظتی در زندان آمل برگزار شد

مانور اقتدار و ارتقاء امنیت در زندان آمل با همکاری و مشارکت نیروی های انتظامی و یگان ویژه شهرستان در محوطه زندان با هدف حفظ آمادگی نیروهای حفاظتی و ایجاد هماهنگی بیشتر به اجرا درآمد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره زندان آمل، مانور کنترل شورش و اغتشاش با حضور اعضای شورای تامین و با همیاری فرماندهان نیروی انتظامی و یگان ویژه شهرستان در زندان آمل برگزار گردید.

رضا طلایی فرمانده یگان حفاظت زندان آمل در حاشیه این مانور گفت: مانور مشترک کنترل ناآرامی ها و اغتشاش، به منظور حفظ آمادگی دفاعی نیروهای حفاظتی در مقابله با هر گونه ناآرامی ها و حوادث احتمالی به اجرا درآمد.

وی با اشاره به همکاری شایسته فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آمل بیان کرد، تقویت تعامل و هماهنگی زندان با دستگاه ها و نهادهای انتظامی و امدادی شهرستان و نیز شناسایی نواقص و مشکلات احتمالی در هنگام بحران و تلاش برای رفع آنها از اهداف اصلی این رزمایش بوده است.

در ادامه رئیس زندان آمل با بیان اینکه آرامش و آسایش جامعه در گروه تلاش های شبانه روزی نیروی  انتظامی است، گفت: تامین امنیت زندان نیز به عنوان بخش حساسی از جامعه حائز اهمیت می باشد.

 حسین شالیکار بیان کرد، اجرای موفق این مانور نشان دهنده آمادگی کامل دستگاه ها و نهادهای امدادی و انتظامی شهرستان در مواقع حساس است.

وی در پایان از همکاری اعضای شورای تأمین شهرستان به ویژه فرماندهان نیروی انتظامی و یگان ویژه قدردانی کرد. /

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*