مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران : آزادی ۱۱ زندانی جرائم غیرعمد از محل نیات واقفان و حمایت خیرین

 

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران در آیین آزادی زندانیان گفت: به برکت عوائد موقوفات و همکاری اداره کل زندانهای استان ۱۱ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد از زندان آزاد شدند.

 

حجت الاسلام ابراهیم حیدری مدیر‌کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران در آئین آزادی زندانیان جرائم غیر عمد (محکومیت مالی) در زندان قائمشهر بیان کرد: ۱۱ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد متأهل استان در این طرح به کانون خانواده خود بازگشتند.

وی افزود: این طرح با هدف حمایت از خانواده‌های زندانیان نیازمند برگزار شده بود که در قالب آن زندانیان متأهل و فاقد جرایم فساد اخلاقی، اعتیاد و زندانیانی که مرتکب جرایم غیرعمد مالی شده و از سال ۱۳۹۰ در زندان به‌ سر می‌برند، آزاد شدند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران با اشاره به فعالیت‌های مرکز امور خیریه سازمان اوقاف بیان کرد: آسیب‌شناسی، حمایت از نیازمندانی که از هیچ پوشش حمایتی بهره‌مند نیستند، کاهش آسیب‌های اجتماعی، توسعه و ترویج فرهنگ ایثار، مشارکت مؤسسات امور خیریه و ارائه خدمات معیشتی، حمایت از بیماران خانواده‌های نیازمند و کمک به امر تسهیل ازدواج ایتام و افراد بی‌سرپرست و بدسرپرست از جمله فعالیت‌ها، برنامه‌ها و اهداف مرکز امور خیریه سازمان اوقاف محسوب می‌شود.

وی افزود: اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران در راستای تحقق نیت واقفان به کمک خیران نیک‌اندیش نسبت به آزادی تعداد ۱۱ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد استان اقدام کرده است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه ۱۵۰ میلیون تومان از محل اجرای نیات واقفان و کمک خیران استان جهت آزادی زندانیان جرایم غیرعمد تأمین شده است، خواستار توجه ویژه مردم خیر و نیک‌اندیش استان جهت هم‌افزایی در این امر خداپسندانه و خیرخواهانه طی سال‌های آتی شد. /

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*