مدیرکل زندانهای استان مازندران : اشتغال پایدار و کسب مهارتهای شغلی موجب بازگشت شرافتمندانه زندانیان به جامعه است

 

مدیرکل زندانیان استان مازندران در نشست با مدیر نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان  با اشاره به اهمیت ایجاد اشتغال پایدار، کسب مهارتهای شغلی در طول حبس را ضامن بازگشت شرافتمندانه زندانیان به جامعه عنوان نمود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مازندران، “علی استادی ” در اولین نشست مشترک با مدیر نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان بر اهمیت اشتغال و حرفه آموزی در زندانها تأکید کرد.

“مدیرکل زندانهای استان مازندران” ضمن قدردانی از زحمات و خدماتی که بنیاد تعاون در زندانهای استان انجام داده است، گفت: زندانها برای تقویت برنامه های اصلاحی و تربیتی و غنی سازی اوقات فراغت زندانیان نیاز به ایجاد کارگاههای اشتغالزایی و حرفه آموزی دارند.

وی تصریح کرد، بنیاد تعاون زندانیان همگام با سیاستهای سازمان زندانها در جهت اصلاح و تربیت زندانیان با هدف بازگشت شرافتمندانه و سرافرازانه آنان به جامعه گام برمی دارد.

“علی استادی” ایجاد مشاغل زود بازده، توانمند سازی زندانیان جهت کسب اشتغال مفید پس از آزادی از زندان و تأمین مایحتاج معیشتی خانواده زندانیان را از اولویتهای مهم برشمرد.

مدیرکل زندانهای مازندران ضمن ابراز امیدواری در جهت جذب سرمایه گذار و ایجاد کارگاههای بیشتر و تولید اشتغال، خواستار مشارکت و به کارگیری تعداد حداکثری زندانیان در حوزه اشتغال و حرفه آموزی شد.

“هاشمیان” مدیر نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان مازندران نیز در این نشست گزارش مبسوطی از اقدامات و فعالیتهای بنیاد تعاون زندانیان در شهرستانهای مختلف استان را ارائه نمود./

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*