مدیرکل زندانهای استان مازندران با مدیر عامل کارخانه سیمان شهرستان نکاء دیدار کرد

 

مدیر کل زندانهای استان مازندارن به منظور کمک به خانواده زندانیان نیازمند و رفع مشکلات معیشتی آنان با مدیرعامل کارخانه سیمان شهرستان نکاء دیدار کرد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مازندران،” علی استادی “مدیرکل زندانهای استان با هدف حمایت ا خانواده زندانیان بی بضاعت به همراه” هاشمیان” مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان استان با مدیرعامل کارخانه سیمان شهرستان نکاء دیدار و اشتغال به کار زندانیان و کمک به خانواده های آنان را از دغدغه های اصلی سازمان زندانها برشمرد.

این مقام مسئول با اشاره به جهت دهی و جمع آوری کمکهای خیرین استانی گفت: با ورود سرپرست خانوار به زندان ناهنجاریهای اجتماعی دیگر اعضای خانواده را تهدید می کند و باید با همفکری و همکاری بیشتر به یاری این افراد شتافت.

وی تصریح کرد، برای دستگیری و حمایت از این اقشار آسیب دیده اجتماعی نیازمند عزم ملی و اراده قلبی است .

مدیرکل زندانهای مازندران گفت: شناسایی و ارزیابی نیازهای خانواده زندانیان و تلاش در جهت بهبود وضعیت اقتصادی و اجتماعی آنان یکی از اولویتهای ماست، ولیکن برای دستیابی به نتایج مطلوب نیازمند مساعدت و همکاری مدیران استانی، شهرستانی و خیرین هستیم.

وی همچنین ایجاد کارگاهها و افزایش موقعیت اشتغال به کار زندانیان در زندان و اعزام زندانیان رای باز به کارخانه ها، سازمانها و مجتمع های تولیدی را یک از راههای برون رفت از این مشکل اجتماعی خواند.

“دانشی” مدیرعامل کارخانه سیمان شهرستان نکاء نیز از اقدام خیر خواهانه مدیرکل زندانهای استان مازندران قدردانی و جهت کمک به زندانیان و خانواده های نیازمند و تأمین بخشی از هزینه های معیشتی آنان اعلام آمادگی کرد.

وی همچنین اظهار کرد، کارخانه سیمان نکاء آمادگی دارد تا در بخش تأمین البسه کارگران کارخانه  با کارگاه خیاطی زندان همکاری و در تهیه سبد کالا برای کارکنان کارخانه از تولیدات بنیاد تعاون زندانیان از جمله صنایح دستی و کنسرو ماهی خریداری نماید.

انتهای پیام /

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*