مدیرکل زندانهای استان در بازدید از زندان نوشهر
مدیرکل زندانهای استان در بازدید از زندان نوشهر

مدیرکل زندانهای استان مازندران : شناخت و عمل به قانون رمز سلامت اجتماعی جامعه است

 

مدیرکل زندانهای استان مازندران در جمع مددجویان زندان نوشهر شناخت و عمل به قانون را رمز سلامت اجتماعی و ایجاد همدلی بین اقشار مردم جامعه دانست

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مازندران، علی اکبر غفاریان مدیر کل زندانهای استان مازندران  در حالی که رئیس و مسئول فرهنگی زندان او را همراهی می کردند، از بندها و کلیه واحدهای زندان  بازدید به عمل آورد .

غفاریان به منظور رعایت حقوق شهروندی و نظارت بر تمام امورات اداری با حضور در بند عمومی زندان مستقیماً بر نحوه توزیع جیره غذایی و کیفیت آن اقدام نمود.

همچنین مدیرکل زندانهای استان در بازدیدها از زیباسازی ها و تعمیرات  هواخوری و فروشگاه زندان و ارائه خدمات مطلوب به مددجویان ابراز رضایت کرد.

وی با حضور در جمع مددجویان با تعدادی از آنان پیرامون مسائل پرونده ای و نحوه بررسی و پیگیریها در مراجع قضایی گفتگو نمود.  

علی اکبر غفاریان شناخت و عمل به قانون و رعایت مقررات  و ضوابط را رمز سلامت اجتماعی دانست و تأکید کرد، مددجویان باید در اجرای دقیق قانون و رعایت دستورالعمل های داخل زندان جهت قرار گرفتن در مسیر اصلاح و تربیت همکاری کنند.

وی تصریح کرد، افراد جامعه تا زمانی که قانون را رعایت کنند و از تضییع حق و حقوق دیگران بپرهیزند، موجبات وحدت ، اتحاد و همدلی  فراهم خواهد شد که نتیجه آن یک فرهنگ اجتماعی سالم است.     

مدیرکل زندانهای استان مازندران در بازدید از زندان شماره ۲ نوشهر باشگاه ورزشی برای سربازان , وظیفه و آسایشگاه جدید برای مددجویان بند کارگری را افتتاح کرد ./

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*