مدیرکل زندانهای مازندران: وظیفه ما ارائه خدمت مطلوب به مردم با حفظ کرامت انسانی است

 

مدیرکل زندانهای استان مازندران در گفتگوی صمیمانه با کارکنان زندان نور بر ارائه خدمات صادقانه به مردم با حفظ کرامت انسانی تأکید و آن را از وظایف اداری هر کارمند برشمرد .

 

به گزارش روابط عمومی زندان نور، جلسه پرسش و پاسخ مدیرکل زندان های استان مازندران با کارکنان زندان نور در سالن آمفی تئاتر شهر با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی برگزار شد.

مدیر کل زندان های استان مازندران در این نشست از زحمات کلیه کارکنان زندانها به ویژه کارکنان زندان نور تقدیر و خدمات صادقانه کارکنان در ایام کرونایی را کاری سخت و ایثارگرانه خواند.

وی تصریح کرد، کارکنان زندانها در خط مقدم جبهه عمل به دستورات سازمانی و قضایی هستند و با توجه به نوع خدمت رسانی به زندانیان مجبورند به صورت شبانه روزی در داخل بندها باشند.

علی استادی هدف از این نشست را ایجاد الفت بیشتر با کارکنان و شناسایی و رفع مشکلات آنان عنوان نمود .

وی همچنین رعایت سلسله مراتب اداری در هر سازمان را منشاء نظم و انضباط اداری و اجتماعی و راه کسب موفقیت و پیشرفت سازمانی دانست.

بالاترین مقام تشکیلات زندان ها در استان مازندران بر رعایت حقوق ارباب رجوع تأکید و اظهارکرد، وظیفه ما ارائه خدمات اداری به مردم است و این شغل ماست و در غیر اینصورت حضور ما در اینجا ضرورتی ندارد.

علی استادی تبعیض و نحوه برخورد دوگانه با ارباب رجوع و زندانیان را مزموم دانست و این پدیده شوم را بر خلاف سیاستهای نظام زندانبانی اسلامی خواند و حفظ کرامت انسانی را از اولویتهای سازمان زندانها عنوان کرد.

مدیر کل زندان های مازندران” با اشاره به وضعیت اقتصادی جامعه گفت: مردم کشور ما به دلیل قرار گرفتن در شرایط خاص از مشکلات اقتصادی رنج می برند و بالطبع کارکنان زندانها نیز از این قاعده مستثنی نیستند، تلاش خواهیم کرد تا با استفاده از روش های اساسی و ریشه ای مقداری از این مشکلات اقتصادی کارکنان را کاهش داده و یا به حداقل برسانیم.

وی افزود، کارکنان زندان های مازندران واقعا محروم واقع شدند و از هیچ گونه خدمات رفاهی از جمله تعاونی مسکن استفاده نکردند، اما تلاش می کنیم با راه اندازی و تقویت تعاونی های مسکن، مصرف و اعتبار گام های خوبی در جهت رفاه کارکنان برداریم.

در ادامه تعداد زیادی از کارکنان سئوالات و نقطه نظرات خود را با مدیر کل زندانهای مازندران در میان گذاشته و به طور کامل و شفاف پاسخ های لازم و قانونی دریافت کردند.

انتهای پیام/

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*